×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : یکشنبه, ۶ اسفند , ۱۴۰۲
اقتدار امروز کشور مدیون خون شهدا است

 به گزارش رویداد جدیدبه نقل از روابط عمومی بانک دی، دکتر کریمی در این دیدار با اشاره به جانفشانی و از خودگذشتگی شهدا در پیروزی انقلاب اسلامی ایران و نیز هشت سال دفاع مقدس، گفت: بدون شک امنیت و اقتدار امروز ایران اسلامی مدیون خون شهدا و از جان گذشتگی ایثارگران است و ما باید با حداکثر توان، قدردان آنها باشیم.
وی با تاکید بر این که مردم قدرشناس ایران همواره یاد شهدا را زنده نگه خواهند داشت، اظهار کرد: ما همواره مدیون شهدا، ایثارگران و خانواده معزز آنها هستیم و و امیدواریم خداوند توفیق پیروی از مسیر آن ها را به ما نیز عطا نماید.
کریمی با بیان این که پاسداشت یاد شهدا و خدمت رسانی به خانواده معزز این دلاورمردان، مهمترین رسالت بانک دی است، افزود: موجب افتخار است که در بانک دی، خدمتگزار خانواده شهدا و ایثارگران هستیم و تلاش می کنیم این خدمات را بیش از پیش توسعه دهیم.
وی با تاکید بر این که بانک دی متعلق به خانواده معظم شهدا و ایثارگران گرانقدر است، اظهار کرد: بانک، محصولات و خدمات ویژه ای برای خانواده شهدا طراحی کرده است و امیدواریم با این اقدامات بتوانیم بخشی از دین خود را به این عزیزان ادا کنیم.
در این دیدار که مجتبی حیدری، عضو هیئت عامل و معاون سرمایه انسانی و پشتیبانی، سید حسین میناکار، سرپرست امور روابط عمومی و حوزه مدیرعامل و حسن عباسیان فرمانده پایگاه بسیج ۹ دی نیز حضور داشتند، اعضای خانواده شهید محمد حسین ضیغمی به بیان خاطراتی از آن شهید والامقام پرداختند.
گفتنی است، شهید محمد حسین ضیغمی ۱۳ اردیبهشت ماه ۱۳۴۴ در قلهک تهران به دنیا آمد.او پس از پایان دوره متوسطه به عنوان بسیجی در جبهه های حق علیه باطل حضور یافت و در تاریخ ۲۴ / ۵ / ۱۳۶۲ در حالی که در منطقه حاج عمران و در عملیات والفجر ۲ مشغول دفاع از کشور بود، بر اثر اصابت ترکش خمپاره به فیض شهادت نائل آمد.

برچسب ها : ,

-----
----------------