×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : سه شنبه, ۱۲ مهر , ۱۴۰۱
بازدید مهندس الیاسی عضو هیأت‌مدیره پست‌بانک‌ایران از شعب استان اصفهان و طرح‌های تأمین مالی شده

 به گزارش رویداد جدیدبه نقل از روابط عمومی پست بانک ایران: وی در بازدید از شرکت‌های مختلف تولیدی استان از جمله؛ نساجی همدانیان، کامیاب طب و پروفیل زرین‌مهر که به همراه افشین کلانی مدیر شعب استان اصفهان، معاونین وی، روسای شعب انجام شد بر حمایت از واحدهای تولیدی و اشتغال‌زایی تأکید کرد.
الیاسی تصریح کرد: حمایت از تولید درسال جهش تولید یک وظیفه مهم بر دوش شبکه بانکی است و خوشحالیم که پست بانک استان اصفهان با تعامل سازنده با کارخانه‌ها و بنگاه‌های تولیدی در این ارتباط عملکرد بسیار خوبی داشته است.
عضو هیأت مدیره پست‌بانک‌ایران در هر یک از این بازیدها، آمادگی این بانک را برای حمایت از واحد‌های تولیدی اعلام و نحوه تعاملات پست بانک استان اصفهان با واحدها و بنگاه‌های تولیدی ابراز رضایت کرد.
همچنین دراین بازدیدها مدیران عامل هریک از شرکت‌های مذکور از خدمات ارزنده پست بانک استان اصفهان به ویژه پرداخت تسهیلات ازمحل صندوق توسعه ملی قدردانی و بر استمرار همکاری‌ها و افزایش تعاملات با این بانک تاکید کردند.
وی در ادامه این سفر با حضور در باجه بانکی قلعه‌چوم باجه برتر استان در جذب بیشترین منابع ضمن ابراز خرسندی از این مهم برافزایش خدمت‌رسانی از طریق باجه‌های بانکی به اقشار کم برخوردار و آسیب‌پذیر تأکید نمود.
همچینین عطرافشانی و گلباران قبور شهدای گلستان شهر اصفهان، بازدید از خزانه‌داری پست بانک استان اصفهان و برگزاری جلسه شورای اداری در شعبه شاهین شهر از دیگر برنامه‌های الیاسی در سفر به استان اصفهان بود.
گفتنی است: کلانی نیز طی بازدید عضو هیأت مدیره از واحدهای ستادی، شعب، باجه‌های بانکی و طرح‌های تأمین مالی شده، توضیحات لازم را ارائه نمود.

-----
----------------