×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : سه شنبه, ۱۵ آذر , ۱۴۰۱
جشنواره‌های مدولباس با بودجه کم اما کاربردی برگزار می‌شوند

به گزارش خبرنگار مهر، چندی پیش گزارشی با عنوان «برگزار کردن جشنواره؛ بیلان کاری برای مسئولان، بی کارکرد برای فرهنگ» از خبرنگار مهر منتشر شد که سیده مرضیه شفاپور دبیر کارگروه مد و لباس کشور واکنشی نسبت به این گزارش نشان داد و به خبرنگار مهر گفت: ما با توجه به بودجه کم این جشنواره‌ها را برگزار می‌کنیم و طبق استانداردهایی که کارگروه به عنوان قانون برای من مشخص کرده است همان راه را می‌روم. حتی جشنواره‌هایی که برگزار می‌شود بسیار کوچک و دوستانه اما کاملاً کاربردی است.
وی افزود: در همان جشنواره لباس عاشورایی یک تا دو طرح به «طرح ملی» رسید، همچنین در زمینه عفاف و حجاب هم یک طرح مطرح شد و مورد استقبال مسئولان و مدیران قرار گرفت.
دبیر کارگروه مد و لباس کشور اظهار کرد: حتی برای جشنواره مد و لباس کودک و نوجوان هم از بودجه بسیار کمی استفاده شده است که اگر از بودجه بگویم همه انگشت به دهان خواهند ماند. بالاخره من هم جز مردم هستم و علاقه دارم که فعالیت‌هایم در راستای بهبودی وضعیت موجود برای آنان باشد. حتی اگر من در این پست هم نباشم خیلی‌ها خواهند دید که چه فعالیت‌های زیرساختی انجام داده‌ام.
شفاپور گفت: من سعی کردم آثار طراحانی که در این حوزه فعال هستند را در کمیسیون فرهنگی ببرم و از آن دفاع کنم و مسئولان هم مجاب می‌شوند که این طرح‌ها قابلیت رواج پیدا کردن در جامعه را دارد تمام این مسائل حاکی از فعالیت‌ها و تلاش‌هایی است که در مسیر مد و لباس کشور دارد، انجام می‌شود.

برچسب ها : ,
-----
----------------