×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : سه شنبه, ۸ آذر , ۱۴۰۱
حمایت بانک توسعه تعاون از فعالان گردشگری و صنایع‌دستی استان البرز

 به گزارش رویداد جدیدبه نقل از روابط عمومی بانک توسعه تعاون، این تفاهم‌نامه به منظور ایجاد و گسترش تعامل و همکاری برای ارائه خدمات بانکی به معرفی‌شدگان از طرف اداره کل گردشگری و میراث فرهنگی البرز منعقدشده است.

به این منظور کمیته راهبری با حضور یک نماینده از هر یک از نهادهای مربوط برای تهیه و تدوین ضوابط اجرایی مفاد این تفاهم‌نامه و نظارت بر امور اجرایی تشکیل شد.

سقف تسهیلات عمومی و اختصاصی ارائه‌شده مطابق باسیاست‌های اعتباری جاری بانک خواهد بود. بر اساس این تفاهم‌نامه مقرر شد تا اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی البرز متقاضیان دریافت تسهیلات را شناسایی و به بانک توسعه تعاون معرفی کند. متقاضیان نیز با مراجعه و تکمیل مدارک مربوط با توجه به اولویت و ضوابط موفق به دریافت تسهیلات شوند.

لازم به ذکر است، بانک توسعه تعاون حمایت از هنرمندان و تولیدکنندگان صنایع‌دستی و هنرهای سنتی و همچنین سرمایه‌گذاران بخش خصوصی در بخش احداث و راه‌اندازی طرح‌ها و پروژه‌های اقامتی، پذیرایی و گردشگری را جزو خط‌مشی و مسئولیت‌های خود می‌داند و بر همین اساس نیز تسهیلات لازم را در اختیار فعالان این حوزه قرار خواهد داد.

-----
----------------