×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : دوشنبه, ۱۱ مهر , ۱۴۰۱
نقش‌آفرینی بانک سپه در عرصه کلان اقتصادی تحسین‌برانگیز است

بانک سپه برای استفاده از نیروهای ارزشی، متعهد و متخصص در استخدام نیروی انسانی توجه خاصی به جذب نیروی انسانی از بین اعضای خانواده‌های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران دارد و برای کمک به رفع مشکلات خانواده‌های معظم شهدا و یادگاران هشت سال دفاع مقدس هرسال خدمات و محصولات ویژه به این عزیزان عرضه می‌کند.
رئیس فراکسیون فرهنگ ایثار و شهادت مجلس شورای اسلامی به‌پاس خدمات‌رسانی مطلوب بانک سپه به اعضای خانواده‌های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران به این بانک رفت و با اعطای لوح سپاس به محمدکاظم چقازردی، مدیرعامل نخستین بانک ایرانی از توجه ویژه مجموعه بانک سپه به خانواده‌های معظم شهدا و یادگاران دفاع مقدس قدردانی کرد.

نوروزی: مسئولیت‌پذیری مدیران بانک سپه ستودنی است
دکتر حسن نوروزی مسئولیت‌پذیری و ریسک‌پذیری را از ویژگی‌های بارز بانک سپه دانست و افزود: این بانک با تزریق منابع به چرخه تولید و مشارکت در اجرای طرح‌های ملی و بزرگ نقش مؤثری در توسعه کشور دارد.
نایب‌رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: با ادغام بانک‌های وابسته به نیروهای مسلح در بانک سپه، خدمات‌رسانی این بانک به نیروهای مسلح مطلوب‌تر شده است.

نقش بانک سپه در حمایت از بنگاه‌های کوچک و متوسط مثال‌زدنی است
این نماینده مجلس شورای اسلامی افزود: بانک سپه علاوه بر حمایت از پروژه‌های کلان اقتصادی، در حمایت از بنگاه‌های کوچک و متوسط و به‌ویژه بنگاه‌هایی که در شرایط بد اقتصادی قرار دارند نقش بسزایی دارد.
دکتر نوروزی اظهار داشت: حضور بانک سپه در عرصه کلان اقتصادی و نقش‌آفرینی در پروژه‌های بزرگ و استراتژیک بیانگر سیاست‌گذاری و راهبری ارزشمند این مجموعه است.

حمایت بانک سپه از خانواده شهدا و ایثارگران قابل ستایش است
رئیس فراکسیون فرهنگ ایثار و شهادت مجلس شورای اسلامی خدمات‌رسانی مطلوب بانک سپه به خانواده معظم شهدا، آزادگان، جانبازان و ایثارگران را اقدامی مثبت، کارساز و قابل‌ستایش دانست و از مدیران بانک تشکر کرد.
نایب‌رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی اقدامات انجام‌شده در بانک سپه و عملکرد مدیران این بانک بزرگ را عالی توصیف کرد و گفت: نخستین بانک ایرانی نمونه‌ای کامل از بانکداری در منطقه و جهان اسلام است.
رئیس فراکسیون فرهنگ ایثار و شهادت مجلس شورای اسلامی گفت: خدمات‌رسانی و نقش مهم بانک سپه در اقتصاد کشور به‌ویژه در اجرای طرح‌های بزرگ و ملی باید اطلاع‌رسانی شود.
نماینده مردم رباط‌کریم در بهارستان ضمن قدردانی از زحمات مدیران و کارکنان مجموعه بانک سپه گفت: بانک سپه هم‌زمان با نقش‌آفرینی در اقتصاد کشور در کمک به رفع مشکلات اقشار مختلف به‌ویژه خانواده‌های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران عملکرد خوبی داشته است.
شایان‌ذکر است رئیس فراکسیون فرهنگ ایثار و شهادت مجلس شورای اسلامی به‌پاس خدمات بانک سپه به خانواده شهدا و ایثارگران به مدیرعامل این بانک لوح سپاس اهدا کرد.

-----
----------------