×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : سه شنبه, ۱۲ مهر , ۱۴۰۱
پیام تبریک مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره بانک مهر ایران به مناسب ولادت پیامبر اکرم(ص)

به گزارش رویداد جدیدبه نقل ازروابط عمومی بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، مرتضی اکبری مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره این بانک در پیامی ولادت پیامبر اکرم(ص) و امام جعفر صادق(ع) را تبریک گفتند. متن این پیام به شرح ذیل است:
«فرا رسیدن هفدهم ربیع‌الاول سالروز ولادت پیامبر رحمت و مهربانی، حضرت محمد مصطفی (ص) و میلاد سلاله پاکش، حضرت امام جعفر صادق(ع) را خدمت تمامی مسلمانان به‌ویژه ملت شریف ایران تبریک و تهنیت عرض می‌کنیم.
با فرا رسیدن ایام میلاد فرخنده نبی مکرم اسلام بار دیگر نسیم وحدت و عطر دوستی در میان امت اسلامی وزیدن گرفت.
هفته وحدت نماد همدلی، اخوت و یکپارچگی ملت اسلامی و تحکیم پیوند مسلمانان با یکدیگر است. به برکت میلاد حضرت محمّد (ص) بود که شعار برادری و پیمان اخوت برای جوامع بشری به ارمغان آمد.
بانگ ملکوتی «اشهدا ان محمد رسول الله» که امروز در سراسر دنیا طنین‌انداز شده، ترنم آسمانی دعوت حق تعالی برای وحدت و همدلی مسلمانان و راز ماندگاری اقتدار و ترویج وحدت و یکدلی میان مردم است.
اکنون جامعه اسلامی بیش از هر زمان دیگری نیازمند بازگشت به سیره نبوی و تحکیم و تقویت برادری و دوستی است. مقابله با چالش‌های پیش روی امت اسلامی تنها با گسترش همکاری‌ها و همدلی میان مسلمانان امکان‌پذیر است.
بار دیگر به نمایندگی از طرف خانواده بزرگ بانک قرض‌الحسنه مهر ایران فرا رسیدن میلاد خجسته رسول مهربانی و عزت، پیامبر رحمت و عدالت، هدایتگر بزرگ بشریت، حضرت محمد مصطفی (ص) و میلاد پرمیمنت حضرت امام جعفر صادق (ع) را به همه مسلمانان به‌ویژه هموطنان عزیز تبریک عرض می‌کنیم.»

-----
----------------