×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : یکشنبه, ۶ اسفند , ۱۴۰۲
پیام مدیرعامل بانک دی به مناسبت فرارسیدن هفته دفاع مقدس

بسم رب الشهدا و الصدیقین

سی و یکم شهریورماه هر سال یادآور هجمه ناجوانمردانه دشمن بعثی به ایران اسلامی است. هجومی که با خیال خام تسخیر خاک و تغییر آرمانهای یک ملت آغاز شد، اما با هشت سال دفاع همدلانه و جانفشانی همه آحاد مردم کشورمان رو به رو شد؛ مردمی که سرافراز از این آزمون الهی بیرون آمدند و نام خود را برای همیشه در تاریخ مانا کردند.

اگرچه نبرد هشت ساله، آسیب های مادی و معنوی فراوانی را به ایران عزیزمان وارد آورد اما مقاومت جوانان پرورش یافته در مکتب حسینی و دفاع تمام قد زنان و مردان از این مرز و بوم، چنان مشت محکمی بر دهان دشمنان این مرز و بوم کوبید تا دیگر هیچ احدی حتی خیال خام دست اندازی به خاک این سرزمین را در سر نپروراند.

بی شک همه ما تا ابد مدیون خون شهدا، مجاهدت ایثارگران و جانفشانی جانبازان و صبوری آزادگانی هستیم که در دوران دفاع مقدس جان عزیز خود را در طبق اخلاص نهاده و در راه آسایش و امنیت امروز ما از هیچ تلاشی دریغ نکردند.

بر ما واجب است به رسم حق‌شناسی در برابر شهداء و ایثارگران و تسلی دل درد کشیده پدران و مادران بزرگوار آن‌ها، پاسدار ارزش‌ها و آرمان‌هایی باشیم که شهداء برای حفظ آن از شیرین‌ترین و عزیرترین ودیعه الهی، یعنی جان خود گذشتند. تاریخ این مرز و بوم هیچگاه ایثار و از خودگذشتگی این بزرگواران را فراموش نخواهد کرد.

خدا را شاکرم که در بانک دی، افتخار خدمت گزاری در محضر خانواده معزز شهدا و ایثارگران گرانقدر برایم فراهم شده است و از خدای متعال می خواهم ما را در این مسیر یاری کند.

اینجانب به نمایندگی از اعضای محترم هیئت مدیره، مدیران و کارکنان بانک دی ضمن گرامیداشت سی و یکم شهریور ماه سالروز گرامیداشت هفته دفاع مقدس، امیدوارم در سایه عنایت شهیدان والامقام و وجود پربرکت خانواده معزز شهدا و جامعه بزرگ ایثارگری بتوانیم رهرو شایسته مکتب آنان باشیم.

برچسب ها : ,

-----
----------------