×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : سه شنبه, ۱۵ آذر , ۱۴۰۱
۵ اثرجدید از سیدحمیدرضا برقعی منتشر شد

به گزارش خبرگزاری مهر، سیدحمیدرضا برقعی را همگان به شعرهای آئینی پراحساسش می‌شناسند و در این سال‌ها او توانسته با شعرهای آئینی اش سبک جدیدی از شعرگویی و شعرخوانی را توأمان به جامعۀ ادبی کشور هدیه دهد. برقعی با اشعارش نمِ اشکی را که برآمده از محبت به آل الله است، بر چشمان مخاطب بزرگسال می‌نشاند.

سید برقعی از مخاطب کودک و نوجوان هم غافل نیست و در تازه‌ترین حرکت خود، مجموعه اشعاری که برای اهل بیت (ع) و برای مخاطب کودک مناسب‌اند را به نشر شهید کاظمی سپرده است. اشعار کودکِ سید برقعی همان حال و هوایی را دارند که اشعار بزرگسالش دارند با همان عیاری شعرهای دیگر او که از همان احساس و معرفت برآمده اند با این تفاوت که زبان کودکانه دارند. معارفی که اگر در جانِ کودک نشینند امید می‌رود تا سال‌ها همراه او باشند.

تازه‌ترین آثار سیدحمیدرضا برقعی شاعر کتاب‌های رقعه، قبله مایل به تو، تحیر و طوفان واژه‌ها در قالب مجموعه ۵ جلدی شعر کودک در قطع خشتی همزمان با روز جهانی کودک توسط انتشارات شهید کاظمی روانه بازار می‌شود.

• آن سلام آشنا؛ با محوریت زندگی پیامبر اکرم (ص)
• دست‌های مهربان؛ با محوریت زندگی امیرالمومنین (ع)
• مهربان‌تر از مادر؛ با محوریت زندگی حضرت زهرا (س)
• سفره رنگین؛ با محوریت زندگی امام حسن (ع)
• در آغوش پرچم؛ با محوریت زندگی امام حسین (ع)

نشر شهید کاظمی افتخار دارد تا این کتاب‌ها را با تصویرسازی مناسب کودکان و طراحی زیبا در اختیار خانواده‌های علاقه‌مند قرار دهد.

چاپ و نشر کتاب‌های اهل بیت سلام الله علیهم افتخاری برای مجموعۀ نشر شهید کاظمی محسوب می‌شود. به این امید که مقبول آستان مقدس اهل بیت عصمت و طهارت باشد.

علاقه مندان جهت تهیه کتب می‌توانند با شرایط ویژه تا سقف ۳۰% از طریق سایت رسمی انتشارات شهیدکاظمی(nashreshahidkazemi.ir) کتاب‌ها را تهیه کنید.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

-----
----------------