×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : سه شنبه, ۱۲ مهر , ۱۴۰۱
آغاز احداث کتابخانه در روستای اشترمل شهرستان تویسرکان توسط بانک پاسارگاد

 به گزارش رویداد جدید به نقل از روابط‌عمومی بانک پاسارگاد، طی مراسمی که با حضور اسمعیل دوستی عضو هیئت‌عامل بانک پاسارگاد، شماری از مسئولان منطقه، جمعی از مدیران بانک و اهالی محلی برگزار شد، کلنگ احداث یک باب کتابخانه در روستای اشترمل استان همدان بر زمین زده ‌شد.

ساخت این کتابخانه با مساحت ۱۳۰ مترمربع بنا و ۱۰۰ مترمربع محوطه‌سازی، هجدهمین پروژه از این دست در کل کشور و نهمین پروژه در استان همدان است که در راستای توسعه فضای کتابخوانی در کشور توسط بانک پاسارگاد انجام می‌پذیرد.

گفتنی است بانک‌پاسارگاد در راستای ایفای مسئولیت‌های اجتماعی خود ضمن ساخت مدارس و خانه‌های بهداشت در مناطق کمترتوسعه‌یافته کشور، به‌منظور تقویت و ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی اقدام به ساخت کتابخانه و اهدای کتاب به آن‌ها در بسیاری از مناطق محروم کشور نموده است. از جمله سایر این موارد می‌توان به احداث پنج کتابخانه در مناطق محروم استان اردبیل، هشت کتابخانه در شهرستان‌های کبودرآهنگ، ملایر، تویسرکان و بهار در استان همدان، دو کتابخانه در شهرستان گچساران استان کهگیلویه و بویراحمد، یک کتابخانه در شهرستان کوهدشت استان لرستان و یک کتابخانه در شهرستان پاسارگاد در استان فارس اشاره کرد.

-----
----------------