×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : سه شنبه, ۲۶ تیر , ۱۴۰۳
آورده مردم در نهضت ملی مسکن به ۵.۷ هزار میلیارد تومان رسید

به گزارش رویداد جدید به نقل از فارس، بر اساس اطلاعات بدست آمده از خلاصه وضعیت پروژه‌های نهضت ملی مسکن، تا تاریخ ۳۰ بهمن‌ماه سال ۱۴۰۰ ماخوذه از سامانه TEM، تاکنون ۱۹۷ هزار ۱۱۱ متقاضی اقدام به تکمیل آورده خود کردند.
مجموع مبالغ پرداختی در حساب نزد بانک مسکن تحت عنوان آورده متقاضی تا تاریخ مذکور به ۵ هزار ۶۹۶ میلیارد تومان رسیده است. بر این مبنا، ۶۵ هزار ۲۶۷ متقاضی تاکنون آورده بین ۱ تا ۱۰ میلیون تومان را به بانک ارائه کرده‌اند.

*جزییات پرداخت آورده متقاضیان در نهضت ملی مسکن
از سوی دیگر ۸ هزار ۴۳۹ متقاضی نیز بین ۱۰ تا ۲۰ میلیون تومان آورده به پروژه نهضت ملی مسکن تزریق کردند. همچنین ۶ هزار ۶۳۷ متقاضی نیز آورده بین ۲۰ تا ۳۰ میلیون تومان داشتند.

از سوی دیگر متقاضیانی که بین ۳۰ تا ۴۰ میلیون تومان آورده به پروژه تزریق کردند، بالغ بر ۳۴ هزار ۶۰۶ نفر هستند. بیشترین تعداد متقاضی نیز مرتبط با متقاضیانی است که بیش از ۴۰ میلیون تومان آورده داشته‌اند. بر این مبنا این دسته از متقاضیان ۸۱ هزار ۸۷۲ نفر برآورد می‎شوند.

لازم به ذکر است تا کنون ۱۰۲ هزار ۳۴ متقاضی نسبت به تکمیل وجه آورده خود اقدام نکرده‌اند و ۱۴ هزار ۹۹۱ نفر نیز قرارداد خود را فسخ کرده‌اند.