×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : پنج شنبه, ۳۰ فروردین , ۱۴۰۳
اجتناب از رقابت های نامتعارف و غیر قانونی در پرداخت سود به سپرده گذاران

به گزارش رویداد جدید به نقل از روابط عمومی بانک شهر، سعید عسگری با تاکید بر اهمیت اجتناب از رقابت های غیر قانونی در پرداخت سود به سپرده گذاران، تصریح کرد: به عنوان بانکی حرفه ای و محبوب در میان شهروندان برای جذب مشتریان بیشتر هیچ گاه اقدام به افزایش نرخ سود سپرده بر خلاف دستورالعمل های بانک مرکزی نخواهیم کرد.
وی با بیان اینکه اعتقاد داریم پرداخت سود بانکی مطابق با قوانین ؛ گامی در جهت توسعه بخش تولید و اشتغال جوانان کشورمان خواهد بود، افزود: اگر نرخ سود سپرده ها بالا باشد، هدایت اعتبار لازم برای واحدهای تولیدی فراهم نشده و بنابراین بخش تولید در رکود به سر خواهد برد.
مدیرامور شعب تهران و البرز بانک شهر عنوان کرد: با پرداخت سود سپرده منطقی و قانونی از سوی بانک ها؛ قطعا بخش اعظمی از سرمایه‌ های خرد به سمت مشاغل کوچک سوق پیدا کرده و در این صورت شاهد ایجاد اشتغال بیشتر در کشور خواهیم بود.
عسگری با تاکید بر اینکه بانک شهر در سال “تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها” بیش از پیش همراه و حامی تولیدکنندگان بوده است، گفت: یکی از برنامه های مهم شعب بانک از ابتدای سال جاری تلاش برای استفاده حداکثری از ظرفیت های قانونی در خدمات رسانی بهتر به واحدهای تولیدی بوده که در این مسیر موفق عمل کرده ایم.


-----
----------------