×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : یکشنبه, ۱۰ مهر , ۱۴۰۱
اقدام جهادی لازمه اصلاح ساختار اموال تملیکی است

 به گزارش رویداد جدید به نقل از روابط عمومی سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی، ابراهیم مولایی جم سرپرست این سازمان در راستای دستورات ریاست محترم جمهور و وزیر محترم اقتصاد با تشریح رویکرد مدیران ارشد این سازمان طی پیامی به کارکنان استفاده از فرصت ایجاد شده برای اصلاح ساختار و تعیین تکلیف کالاهای سنواتی را فرصتی ارزشمند شمرد و اظهار کرد: اقدام جهادی همه کارکنان لازمه تغییر ساختار، ترمیم نیروی انسانی و زیرساخت ها، اصلاح نظام پرداخت و برون رفت از مشکلات است.

مولایی جم گفت: تلاش مضاعف و جهادی همه کارکنان اما با روحیه دو چندان و قطعا مبتنی بر دانش فنی و همچنین استفاده از ظرفیت دیگر دستگاه های اجرائی لازمه انجام وظیفه بزرگ و مهمی است که بر عهده اموال تملیکی قرار گرفته است.

این مقام مسئول در ادامه با اشاره به زمینه ایجاد شده برای استفاده از فرصت ها  افزود: همه مدیران ستادی و صفی باید در حوزه مسئولیت خود تمام نیروها را با هدف اثرگذاری سریع و صحیح بسیج کنند و خودشان درکنار کارکنان علاوه بر نقش هدایت امور همانند کارشناسان بیش از پیش تلاش کنند.

وی حضور موثر کارکنان، برنامه ریزی دقیق و تعاملات موثر درون و برون سازمانی را از مصادیق حرکت جهادی عنوان کرد و گفت: با تمام توان سعی می کنیم با هماهنگی و تلاش اعضای هیات مدیره، مدیران و کارکنان بازخورد مناسبی در دوره سه ماهه آتی داشته باشیم و بر مبنای نتایج حاصله، برنامه ریزی استراتژیک سازمان را انجام می دهیم.

مولایی جم در پایان پیام خود اینگونه عنوان کرد: من یقین دارم با توان مدیریتی که مدیران  این سازمان در تمامی سطوح دارند در کنار حرکت جهادی و تلاش مضاعف کارکنان خدوم و پاکدامن مشکلات به زودی مرتفع خواهد شد.

و من الله توفیق
ابراهیم مولایی جم – آبان ١۴٠٠

-----
----------------