×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : یکشنبه, ۲ مهر , ۱۴۰۲
اهدای ۷۰۰ دستگاه تبلت توسط بانک ملی ایران به دانش آموزان استان کرمانشاه

 به گزارش رویداد جدید به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران، این ۷۰۰ تبلت با اختصاص بالغ بر دو میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال کمک بلاعوض توسط بانک ملی ایران طی مراسمی با حضور مسئولان استانی به دانش آموزان استان کرمانشاه اهدا شد.
در این مراسم که با حضور بهزاد جلیلیان رئیس اداره امور شعب بانک ملی ایران استان کرمانشاه، حبیب‌اله آسوده معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد امام خمینی (ره) و تنی چند از مسئولان استانی و محلی برگزار شد، جلیلیان اجرای مسئولیت های اجتماعی و فعالیت های خیرخواهانه بانک در کنار امور اقتصادی را با اهمیت خواند و گفت: پرداخت تسهیلات قرض الحسنه در راستای ازدواج جوانان، خانواده های تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی، اشتغالزایی، کمک به ستاد دیه، بنیادبرکت و ودیعه مسکن و بنیاد شهید در استان با قوت در حال اجراست.
وی افزود: علاوه بر ارائه این تسهیلات، مجموعه بانک ملی ایران در استان همواره در طرح های امدادی، حمایتی و امور عام المنفعه مشارکت فعال داشته که از آن جمله می توان به ساخت مسجد و سه مدرسه در سطح استان و همچنین کمک به خانواده های کم در آمد، کمک به آسیب دیدگان سیل و زلزله و کمک های مومنانه به نیازمندان در دوران بیماری کرونا اشاره کرد.
در ادامه آسوده با بیان اینکه راهبرد کمیته امداد، مردمی کردن خیر و احسان است، گفت: هدف نهایی این نهاد ،ترویج خیر و احسان و همچنین توانمندسازی و اعتلای انسان ها در ابعاد اجتماعی و فردی است.
وی خدمات انجام شده توسط بانک ملی ایران را در استان کرمانشاه نیز بسیار ارزشمند توصیف کرد و گفت: اجرای این گونه اقدامات خیرخواهانه نماد ایثار، مهرورزی، نوع دوستی، کرامت، خیر و همبستگی است.
پیمان ترکمانه نیز با بیان اینکه کمیته امداد امام خمینی (ره) توجه ویژه به تحصیل دانش آموزان تحت حمایت دارد، گفت: از ابتدای شیوع بیماری کرونا تاکنون بیش از دو هزار و ۷۰۰ دستگاه تبلت به دانش آموزان تحت حمایت در استان به ارزش هشت میلیارد تومان اهدا شده که بیش از یک سوم از اعتبار این تبلت ها از محل کمک های مردمی و خیران نیک اندیش تامین شده است.
مجید یزدان پناه مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمانشاه ضمن تقدیر از برگزاری این مراسم از تامین وسایل و تجهیزات هوشمند برای دانش‌آموزان به خصوص دانش‌‍‌ آموزان نیازمند خبر داد و گفت:تعدادی از دانش‌آموزان استان هنوز دسترسی به وسایل ارتباطی هوشمند از جمله تبلت ندارند و در این زمینه همه دستگاه‌ها و خیرین باید برای تامین این تجهیزات در استان همراهی کنند.
گفتنی است، درپایان این مراسم معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد امام خمینی (ره) با اهدای لوح از تلاش های بهزاد جلیلیان رئیس اداره امور شعب استان کرمانشاه به دلیل اقدامات خیرخواهانه و حمایت از محرومان و نیازمندان جامعه قدردانی کرد.