×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : پنج شنبه, ۳ اسفند , ۱۴۰۲
بانک مسکن با تمام قوا برای خانه دار شدن هموطنان اقدام خواهد کرد

دکتر محمود شایان، مدیرعامل بانک مسکن این مطلب را در بازدید از پروژه های طرح اقدام ملی شهرستان زاهدان عنوان کرد و با مناسب دانستن پیشرفت طرح، برای رفع موانع و تسهیل در اتمام پروژه، دستور بررسی ها و اقدامات لازم را صادر کرد.به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا،دکتر محمود شایان، مدیرعامل بانک مسکن این مطلب را در بازدید از پروژه های طرح اقدام ملی شهرستان زاهدان عنوان و با مناسب دانستن پیشرفت طرح، برای رفع موانع و تسهیل در اتمام پروژه، دستور بررسی ها و اقدامات لازم را صادر کرد.

طی این بازدید، مهندس مهدیار معاون اداره کل راه و شهرسازی استان سیستان و بلوچستان، ضمن ارائه اقدامات و پیشرفتهای طرح، خواستار افزایش سقف تسهیلات طرح اقدام ملی مسکن به حداقل ۳ میلیارد ریال شد و همچنین درخواست کرد: در صورت امکان، مدت تقسیط نیز به ۲۰ سال افزایش یابد .

طرح اقدام ملی مسکن شهرستان زاهدان در شهرک جهاد زاهدان و تعداد ۳۵۶۰ واحد مسکونی در حال ساخت و اقدام می باشد .

در این بازدید، مهندس جامی رییس هیات مدیره اتحادیه تعاونی های مسکن نیز عنوان داشت: یکی از موانع فعالیت تعاونی ها، درخواست بانک برای ارایه صورت حساب های مالی حسابرسی شده است که مانع دریافت تسهیلات در زمان مناسب می باشد ‌.

همچنین اعضای هیات مدیره تعاونی مسکن مذکور طی دیداری با مدیر عامل بانک با ارائه درخواست های خود، از پیوستن به جمع مشتریان بانک مسکن استقبال کردند.

گفتنی است، «تعاونی مسکن فتح المبین سازه» در طرح اقدام ملی مسکن با ساخت ۲۱۶ واحد در فاز اول و ۳۴۵ واحد در فاز دوم در حال فعالیت می باشد. فاز اول در چهار طبقه و فاز دوم در پنج طبقه با واحد‌های به متراژ ۹۰ الی ۱۱۰ متر در حال ساخت است و تا کنون بیش از ۳۵ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.


-----
----------------