×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : دوشنبه, ۷ خرداد , ۱۴۰۳
بیش از  دو هزار میلیارد ریال کالا در اموال تملیکی تعیین تکلیف شد /آماده‌سازی ۲۲۰ تن کالا جهت امحاء

به گزارش رویداد جدید به نقل از روابط عمومی سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی، رضا بهرامی مدیر اموال تملیکی استان تهران، از انهدام حجم قابل توجهی کالای غیرقابل مصرف خبر داد.

وی در این باره اظهار کرد: در اجرای ماده ۵۵ و ۵۶  قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز و  مواد ۴۲ و ۴۳ قانون تاسیس سازمان اموال تملیکی پس از وصول دستورات و آراء مراجع قضایی و تعزیراتی مبنی بر معدوم نمودن اقلام دارویی و شیمیایی و همچنین وصول تاییدیه از وزارت بهداشت، سازمان استاندارد و سایر سازمان های ذیربط مبنی بر عدم قابلیت مصرف و لزوم امحاء این قبیل کالاها که برای سلامت جامعه مضر است، ۲۲۰ تن انواع کالا صبح امروز مورخ ۳۰ آبان ماه سالجاری جهت امحاء آماده‌سازی شد.

بهرامی افزود: : ارزش این کالاها حدود دو هزار و ۲۶۰ میلیارد ریال بوده که با حضور و نظارت ابراهیم مولایی جم عضو هیات مدیره و سرپرست سازمان، قاسم رسولی فاضل نماینده قوه قضائیه مستقر در سازمان و دیگر نمایندگان سازمان‌های ذیصلاح، نسبت به ارسال آن به سایت تخصصی معدوم سازی کالا با رعایت ضوابط و دستورالعمل های زیست محیطی اقدام گردید.

بهرامی با اشاره به اینکه استان تهران فاقد سایت مجهز جهت امحاء پسماندهای صنعتی و خطرناک است، تصریح کرد: کالاهای مذکور برای انهدام به سایت مجاز و مورد تایید سازمان حفاظت محیط زیست در اصفهان انتقال یافت.


-----
----------------