×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : سه شنبه, ۴ اردیبهشت , ۱۴۰۳
بیمه میهن سکاندار خود را شناخت

به گزارش رویداد جدید به نقل از روابط عمومی بیمه میهن؛ دکتر سلیمانی رییس کل بیمه مرکزی جمهوی اسلامی ایران طی نامه ای صلاحیت حرفه ای رسول آریانپور را به عنوان مدیرعامل بیمه میهن تأیید و ابلاغ کرد.
در این ابلاغیه، دکتر سلیمانی تدوین برنامه پنج ساله شرکت مشتمل بر اهداف شرکت، راهبردهای خروج از وضعت فعلی و توسعه فعالیت های شرکت؛ تفکیک امور اجرایی و مدیریتی شرکت از امور سهامداری و رعایت اصول فنی در نرخ و شرایط قراردادهای بیمه ای بویژه قراردادهای منعقده با سهامداران وابسته؛ برنامه ریزی برای جذب و نگهداشت نیروی انسانی مجرب و کارآمد و تکمیل کارکنان کلیدی شرکت؛ پیگیری جدی در خصوص انطباق سرمایه پرداختی شرکت با مصوبه مورخ ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ هیئت وزیران در مهلت زمانی مقرر؛ جدیت در وصول و تعیین تکلیف مطالبات شرکت بویژه مطالبات از شرکت های خودروساز و سهامداران وابسته و بررسی بدهی های شرکت و تعیین تکلیف آنها بویژه عوارض قانونی، تعهدات و خسارت های زیاندیدگان را خواستار شده است.
رسول آریانپور مدیرعامل بیمه میهن، دانش آموخته کارشناسی مدیریت بیمه از دانشگاه تهران و کارشناسی ارشد مدیریت دولتی، از سوابق درخشان و مؤثر بیمه ای در حوزه های فنی و اجرایی برخوردار است و بیش از ۳۰ سال سابقه مدیریتی در سطوح مختلف در شرکت سهامی بیمه ایران دارد و آخرین سمت او معاون حقوقی و هماهنگی امور استان ها، شعب و نمایندگی ها در این شرکت بوده است.
گفتی است اعضای هیأت مدیره بیمه میهن پیشتر به اتفاق آراء رسول آریانپور را که از طرف بنیاد مسکن انقلاب اسلامی معرفی شده است، به عنوان مدیرعامل این شرکت انتخاب و برای انجام تشریفات اداری و احراز صلاحیت حرفه ای به بیمه مرکزی ج.ا. ا معرفی کرده بودند.


-----
----------------