×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : شنبه, ۱۲ آذر , ۱۴۰۱
تأیید رویداد رونمایی گلکسی S22 Ultra سامسونگ: منتظر یک گوشی قابل توجه باشید!

این مقام سامسونگ قول داد که در رویداد ماه آینده میلادی یک دستگاه گلکسی S جدید که به امکانات و طراحی سری نوت شبیه است را معرفی خواهد کرد. او همچنین افزود: “نسل بعدی گلکسی S خواهد آمد و بزرگترین تجربیات و قابلیت‌های گوشی‌های گذشته این سری را در یک دستگاه نهایی، گرد هم خواهد آورد.”

همه این‌ها به نظر روشی شفاف برای نشان دادن این حقیقت است که سری گوشی‌هایی با نام گلکسی نوت، احتمالا به صورت دائمی تولیداتش متوقف شده است، اما سامسونگ می‌خواهد قابلیت‌های آن دستگاه‌ها را در تولیدات جدید گلکسی S22 Ultra خود جا دهد.

پست وبلاگی این مسئول بلند پایه سامسونگ با عبارت ” برای تجربه نهایی Ultra آماده شوید” به پایان می‌رسد. به نظر می‌آید که این عبارت به نام گوشی گلکسی S22 Ultra سامسونگ اشاره می‌کند.ظاهرا این دستگاه مانند سری نوت در زمینه صفحه‌نمایش قرار است عملکردی ممتاز داشته باشد و همچنین انتظار می‌رود که دوربین این محصول معرفی نشده سامسونگ نیز از کیفیت بالایی برخوردار باشد. شاید مواردی که بیشتر برای کاربران داخل ایران نگران کننده به نظر می‌رسد قیمت و ممنوعیت احتمالی ورود گوشی‌های بالای ۶۰۰ دلار و حذف احتمالی کابل و آداپتور شارژ از جعبه این گوشی‌ها است.در حال حاضر دقیق و شفاف مشخص نیست که وضعیت گوشی‌هایی با این رنج قیمتی در سال آینده به چه شکل است، اما قطعا گوشی‌های پرچمدار سامسونگ با وجود قیمت بالا و مشکلات ارزی لایق حضور در بازار ایران هستند. همچنین امید می‌رود که در محصولات جدید، سامسونگ حق انتخاب کابل و آداپتور شارژ را برای مشتریان خود قائل شود.

برچسب ها : , ,
-----
----------------