×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : جمعه, ۳۱ شهریور , ۱۴۰۲
تداوم برگزاری حراج های حضوری سازمان اموال تملیکی در راستای تعیین تکلیف فوری کالاها

به گزارش رویداد جدید به نقل از  روابط عمومی سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی، عبدالمجید اجتهادی رئیس هیات مدیره و مدیرعامل این سازمان از برگزاری دومین مرحله حراج حضوری امسال این سازمان در روز سه‌شنبه مورخ ۲۳ آذر ماه خبر داد.

مدیرعامل سازمان اموال تملیکی گفت: آگهی مربوط به حراج مذکور یک هفته پیش از برگزاری آن، روز دوشنبه ۱۵ آذر ماه در روزنامه ایران و روز سه‌شنبه مورخ ۱۶ آذر ماه در روزنامه شرق منتشر خواهد شد و برای عموم مردم قابل دسترس است.

متقاضیان شرکت در این حراج می‌توانند از ساعت ۸ روز شنبه مورخ ۲۰/۰۹/۱۴۰۰ لغایت ساعت ۱۴ روز دوشنبه مورخ ۲۲/۰۹/۱۴۰۰ جهت بازدید از کالاهای مطرح در مزایده به انبارهای اموال تملیکی سراسر کشور مراجعه نمایند.

حراج مذکور در سالن اجتماعات مجموعه فرهنگی ورزشی تلاش واقع در خیابان ولیعصر، نرسیده به چهارراه شهید چمران (پارک وی) برگزار می‌شود.

اجتهادی اظهار کرد: برگزاری حراج حضوری پیش از این به علت شیوع بیماری کرونا متوقف شده بود که طی اقدامی در کنار سایر اقدامات جهادی دیگر سازمان اموال تملیکی به منظور اجرای دستور ریاست محترم جمهور مبنی بر تعیین تکلیف فوری کالاهای موجود در انبارهای این سازمان، مورد تصویب اعضای هیات مدیره و در دستور کار سازمان اموال تملیکی قرار گرفت تا با رعایت دستورالعمل های بهداشتی و حفظ فاصله اجتماعی مجدداً برگزار گردد.

شایان ذکر است اولین حراج حضوری سازمان اموال تملیکی در سالجاری، یکم آذر ماه با حضور اعضای هیات مدیره و هیات عالی نظارت(نمایندگان قوه قضائیه و نماینده دیوان محاسبات کشور) برگزار شد.

جدول زمانبندی مزایده حضوری (حراج) سازمان اموال تملیکی سال ۱۴۰۰ 
 

-----
----------------