×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : سه شنبه, ۱۵ آذر , ۱۴۰۱
تقدیرنامه دو ستاره به مدیرعامل پاکسان اهدا شد

به گزارش رویداد جدید به نقل از پاکسان نیوز: از حسن بقائی مدیرعامل شرکت پاکسان در دوازدهمین دوره جایزه ملی مدیریت مالی ایران، تقدیر شد.
حسن بقائی مدیرعامل شرکت پاکسان در دوازدهمین دوره جایزه ملی مدیریت مالی ایران تقدیرنامه دوستاره دریافت نمود و برگ زرین دیگری در دوران مدیریت خود در این مجموعه به نام خود ثبت نمود.
در این دوره با اعلام نتایج ارزیابی‌ها توسط کمیته داوران، حسن بقائی از مدیران موفق صنعت کشور حائز امتیاز لازم برای دریافت تقدیرنامه دوستاره جایزه مدیریت ملی ایران شد.
به گزارش پاکسان نیوز، «جایزه ملی مدیریت مالی ایران» که از سال ۱۳۸۹ هر ساله برگزار می‌شود، بسترساز بهبود و ارتقای سطح مدیریت مالی و اقتصادی در شرکت‌ها و سازمان‌های شرکت کننده است.
از جمله اهداف برگزاری این جایزه حمایت مدیریت مالی حرفه‌ای در مسیر دستیابی به جایگاه واقعی در شرکت‌ها و سازمان ها، تشویق و ترغیب شرکت‌ها برای انجام خودارزیابی و شناخت نقاط قوت و ضعف و زمینه‌های بهبود، ایجاد فضای رقابتی مناسب و حرفه‌ای شرکت‌ها و سازمان‌های ایرانی، تعریف راهبردی از مدیریت مالی و اقتصادی سازمان در جهت دستیابی به اهداف استراتژیک، معرفی و قدردانی از شرکت‌ها و سازمان‌های برتر در مالی و اقتصادی، فراهم کردن امکان تبادل تجربیات موفق مدیران مالی عنوان شده است.
مراسم اهدای این جایزه روز ۲۸ دیماه سال جاری در سالن اجلاس سران و با حضور مسئولین کشوری و لشگری برگزار شد.

-----
----------------