×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : شنبه, ۱۸ آذر , ۱۴۰۲
تقدیر دکتر کریمی دبیر کل سندیکای بیمه گران ایران از رئیس جمهور مردمی و انقلابی

 به گزارش رویداد جدید به نقل از روابط عمومی سندیکای بیمه گران ایران، دکتر کریمی در پیام تشکر خطاب به رئیس جمهور محترم از تخصیص واکسن به فعالان و بیمه گران که طی شیوع بیماری کرونا، بعلت تلاش برای تداوم خدمت رسانی  به مردم شریف ایران اسلامی، به درصد قابل ملاحظه ای مبتلا شده اند قدردانی نمود.
گفتنی است صنعت بیمه دارایی‌ها و اموال مردم و منابع بزرگ زیر بنائی و اقتصادی کشور، همچنین در درمان تکمیلی مردم عزیز کشورمان خدمت رسانی نموده و نوع خدمات این صنعت تخصصی است و در صورت تعطیلی و کاهش حضور و  ساعات اداری، درصد قابل توجهی از مردم در دریافت خدمات معمول دچار مشکل خواهند شد.
لذا با وجود تمام خطرات موجود، موسسات بیمه از کمیت و کیفیت فرآیند خدمت رسانی خود دریغ نورزیده و علیرغم رعایت کامل پروتکل های بهداشتی شاهد ابتلای جمع کثیری از کارکنان و فعالان صنعت بیمه به کرونا بوده ایم و علاوه بر آن متاسفانه دهها نفر عزیزان متخصص شاغل در این بخش مهم اقتصادی، جان خود را فدا نموده اند. 
با این وجود  هم اکنون طی همکاری ستاد ملی مبارزه با کرونا و اجرای طرح واکسیناسیون کارکنان و فعالان صنعت بیمه، موج امیدواری از توجه دولت جدید به این رکن مهم بازار مالی کشور، درمیان فعالان این بخش که مظلومانه ارائه خدمت می کنند بوجود آمده است.
امیدواریم صنعت بیمه همواره مورد لطف و عنایت دولت مردمی و انقلابی قرار بگیرد.


-----
----------------