×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : جمعه, ۳۱ شهریور , ۱۴۰۲
توسعه فعالیت های بانک ملی ایران در حوزه فناوری های مالی

 به گزارش رویداد جدید به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران، علیرضا ماهیار در بازدید از هلدینگ داده ورزی سداد با تأکید بر این که فضای تعامل میان بانک ملی ایران و این شرکت بسیار مساعد و مثبت است، افزود: بانک ملی ایران با بهره مندی از ظرفیت و توانمندی های شرکت داده‌ورزی سداد به‌ عنوان بازوی اجرایی خود در حوزه فناوری اطلاعات، پیشران تکنولوژی‌ های نوین در صنعت بانکداری الکترونیک است.
وی ترسیم نقشه راه این شرکت در راستای همسویی با استراتژی های جدید بانک را خواستار شد و ضمن تبیین استراتژی تیم مدیریتی جدید بانک ملی ایران در ارتباط با حوزه فناوری، بر ارتقا و پیشرفت محصولات و خدمات در شرکت داده ورزی سداد تأکید کرد.
ماهیار هلدینگ سداد را شرکتی ابزاری و بازوی فنی توانمند و پیشرو در تحول دیجیتال بانک ملی ایران دانست و اظهار کرد: سداد باید بتواند در پایان سال ۱۴۰۱ با برنامه ریزی دقیق و تحول محور، برترین و تأثیرگذارترین هلدینگ کشور در زمینه فناوری اطلاعات بانکی باشد.
وی ضمن قدردانی از زحمات همکاران در این شرکت، تجربه تبدیل واحد سازمانی بام شرکت سداد به SBU (کسب و کارهای نوپا) را اقدامی قابل تقدیر و ارزشمند عنوان و خاطر نشان کرد: باید از این تجربیات در سایر حوزه ها نیز استفاده شود.
همچنین فرهاد فائز مدیر عامل شرکت داده ورزی سداد نیز ضمن قدردانی از حمایت های همه جانبه بانک ملی ایران، ابراز امیدواری کرد که با حضور مدیریت جدید در این بانک، جایگاه شرکت سداد نیز بیش از پیش ارتقا یابد.
در پایان نیز معاونان و سایر مدیران ارشد شرکت سداد به بیان دیدگاه ها و دغدغه های خود پرداخته و تاکید کردند اهداف بانک ملی ایران در حوزه بانکداری الکترونیک را با قوت پیگیری خواهند کرد.