×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : سه شنبه, ۱۵ آذر , ۱۴۰۱
جذب بیمه‌های خرد، سودمندتر است

به گزارشرویداد جدیدبه نقل از روابط عمومی بیمه دانا، فرامرز خجیر در نخستین جلسه هم اندیشی مدیران این شرکت، با قدردانی از همکاران و اعضای شبکه فروش به دلیل کسب پرتفوی مناسب در سال گذشته، به قدمت حدوداً ۵۰ ساله بیمه دانا در صنعت بیمه اشاره و تاکید کرد: بیمه دانا به عنوان دومین شرکت بزرگ بیمه خصوصی در کشور، در کنار ارائه خدمات مطلوب به بیمه‌گذاران خود، به منافع سهامداران نیز توجه خاص داشته و با تقویت حوزه نظارت بر شعب و شبکه فروش، لازم است در جهت حفظ بیشتر منافع سهامداران و بیمه‌گذاران حرکت کند.

وی، ارزیابی مناسب ریسک را گام ارزشمندی در جهت جذب پرتفوی‌های مناسب و سودمند دانست و با تاکید بر ضرورت نظارت استان‌ها بر سهم بازار و بررسی دقیق نسبت خسارت، خواستار ارائه خدمات بیمه‌ای مناسب و مطلوب به بیمه‌گذاران شد.

عضو هیئت مدیره بیمه دانا، شناخت مناسب از بازار و داشتن اطلاعات لازم و آمار دقیق را، لازمه عملیات بیمه‌گری دانست و از اعضای شبکه فروش خواست هنگام جذب قراردادها، ریسک‌های احتمالی را ارزیابی کرده تا بهترین و کم ریسک‌ترین پرتفوی‌های ممکن وارد شرکت شود.

خجیر در پایان سخنان خود، با تاکید بر نظارت بیشتر در حوزه پرداخت خسارت، ورود پررنگ‌تر به عرصه بیمه‌های خرد در حوزه اموال، اشخاص و مسوولیت را خواستار شد.

برچسب ها : , ,
-----
----------------