×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : چهارشنبه, ۲۹ فروردین , ۱۴۰۳
جلسه بررسی چالش‌ها و مسائل پیش روی شبکه فروش و ارتقا توانمندی فعالین صنعت بیمه در حوزه تحول دیجیتال با هدف ارائه راهکار برای حل چالش‌های شبکه فروش در تحول دیجیتال

به گزارش رویداد جدید به نقل از روابط عمومی پژوهشکده بیمه،در این جلسه، دکتر کردبچه، رییس پژوهشکده، بر اهمیت گفتمان‌سازی در فضای تحول دیجیتال تصریح نموده  و با اشاره به تاکیدات رییس کل بیمه مرکزی ج.ا.ا در این موضوع، بر تسریع فرآیند بررسی و ارائه راهکارهای لازم تاکید نمود. از مهمترین موضوعات مورد بررسی در این جلسه می‌توان به “اصلاح قوانین و مقررات موجود به ویژه آیین‌نامه ۷۵ و اجرای برخی بندهای مغفول‌مانده از این آیین‌نامه”، “ارائه و تقویت آموزش‌های تخصصی لازم در خصوص فاوا و فضای تحول دیجیتال به فعالین صنعت اعم از کارگزارن، نمایندگان، مدیران و …”، “تقویت نظارت بر عملکرد شرکت‌های بیمه توسط بیمه مرکزی ج.ا.ا. در حوزه‌ کسب‌وکارهای برخط و تحول دیجیتال”، “توسعه زیرساخت‌های لازم و تسهیل فعالیت شرکت‌های فناورانه در صنعت بیمه از سوی بیمه مرکزی ج.ا.ا.” و “وضع استانداردهای مربوط به محرمانگی و حاکمیت داده” اشاره کرد.

در پایان جلسه بر ضرورت تداوم این دست جلسات، آمادگی پژوهشکده در همکاری با تشکل‌های صنفی و فعالین فناوری در خصوص تحول دیجیتال و رفع چالش‌های آن‌ها و مشارکت فعال همه طرف‌ها در زمینه حل مسائل مطرح شده، تاکید شد.


-----
----------------