×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : سه شنبه, ۴ اردیبهشت , ۱۴۰۳
حضور حداکثری پرسنل پاکسان در یادواره سردار دل‌ها

به گزارش رویداد جدید به نقل از پاکسان نیوز: پرسنل پاکسان با حضور حداکثری در اجتماع بزرگ و پر شور کارگری و کارفرمایی تهران بزرگ در مرقد مطهر امام راحل، نام، یاد و خاطره سردار حاج قاسم سلیمانی را گرامی داشتند.
اجتماع بزرگ با عنوان «کارگران مرد میدان تولید» به مناسبت سالگرد شهادت سردار سلیمانی در حرم امام راحل برگزار شد.
حسن بقائی مدیرعامل شرکت پاکسان، معاونین، مدیران و جمع کثیری از کارکنان این مجموعه در دومین سالگرد شهادت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی با حضور در اجتماع بزرگ کارگران و کارفرمایان تهران بزرگ در مرقد مطهر بنیان‌گذار کبیر جمهوری اسلامی، نسبت به مقام شامخ ایشان، ادای احترام کردند و ضمن بیعتی دوباره با رهبر انقلاب یاد و نام شهدا خصوصا سردار دل‌ها را گرامی داشتند.
در این اجتماع بزرگ کارگری و کارفرمایی که صبح روز چهارشنبه ۱۵ دی ماه و همزمان با ایام شهادت این شهید والا مقام و در آستانه سالروز شهادت حضرت فاطمه برگزار شد سران لشگری، کشوری، وزیران کار و رفاه اجتماعی، و صنعت، معدن و تجارت، جمع کثیری از خانواه شهدا، جانبازان و عاشقان امامت و ولایت نیز حضور داشتند با تجدید میثاق دوباره با بنیانگذار جمهوری اسلامی و آرمان‌های انقلاب، با مقام معظم رهبری نیز تجدید پیمان نموده و بر ادامه راه شهدا خصوصا سردار شهید حاج قاسم سلیمانی تاکید کردند.

سردار پاسدار حسن حسن‌زاده فرمانده سپاه محمد رسول الله تهران بزرگ به عنوان یکی از سخنرانان این مراسم در خصوص جایگاه شهید سردار سلیمانی در جبهه مقاومت سخنانی را بیان داشت و امنیت امروز کشور را نتیجه تلاش‌های این شهید بزرگوار در عرصه میدان معرفی نمود و کارگران را مردان میدان تولید معرفی کرد و آن‌ها را پیش برنده برنامه‌ها و اهداف والای نظام در عرصه اقتصاد کشور خواند.
وی که در جمع کثیری از کارگران و کارفرمایان تهران بزرگ سخنرانی می‌کرد با اشاره به ترفند‌های دشمنان برای شکستن سد مقاومت مردم ایران یادآورشد: وجود مردان آهنینی همچون سردار سلیمانی راه پیشروی را بر روی دشمنان انقلاب اسلامی بست و همین امر باعث شد که کوردلان دست به این انسان وارسته، مخلص و ولایت مدار بزنند.
همچنین در این مراسم، شرکت پاکسان ضمن حضور حداکثری در مراسم دومین سالروز شهادت این شهید والا مقام با اهدای مواد شوینده و بهداشتی در تهیه ۱۰۰۰ پک محصول مورد نیاز برای کمک‌های مومنانه به مناطق محروم به نیابت از سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی مشارکت نمود.


-----
----------------