×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : جمعه, ۳۱ شهریور , ۱۴۰۲
حضور فعال بانک تجارت در سومین نمایشگاه و همایش تخصصی حمایت از ساخت داخل در صنعت پتروشیمی

 به گزارش رویداد جدید به نقل از روابط عمومی بانک تجارت، دکتر هادی اخلاقی فیض آثار مدیرعامل، فرشید فرخ نژاد رئیس هیات مدیره، امین زارع معاون مدیرعامل در امور اعتباری جمعی از مدیران و مسئولان بانک تجارت در غرفه بانک تجارت در نمایشگاه و همایش تخصصی حمایت از ساخت داخل در صنعت پتروشیمی با مدیران عامل شرکت های فعال در این صنعت دیدار و گفت و گو کردند.

بانک تجارت به همراه هلدینگ مالی خود از جمله بیمه‌تجارت‌نو، صندوق سرمایه‌گذاری کاردان، صرافی بانک تجارت و کارگزاری بانک تجارت در غرفه این بانک در سومین نمایشگاه و همایش تخصصی حمایت از ساخت داخل در صنعت پتروشیمی پذیرای بازدیدکنندگان از این نمایشگاه است.

مدیرعامل و رئیس هیات مدیره بانک تجارت و دیگر مدیران ارشد این بانک در نخستین شب برگزاری این نمایشگاه با مدیران عامل شرکت‌های پالایشگاه نفت لاوان، نفت ستاره خلیج فارس، پتروشیمی هنگام و چندین شرکت فعال در صنعت نفت و پتروشیمی کشور دیدار و گفت و گو کردند.

در افتتاحیه سومین نمایشگاه و همایش تخصصی حمایت از ساخت داخل در صنعت پتروشیمی با نگاه ویژه به صنعت پالایش و پتروشیمی پالایش که دوم لغایت چهارم اسفند ماه در مرکز نمایشگاه‌های بین‌المللی و مرکز همایش‌های بین المللی جزیره کیش در حال برگزاری است، علی عسگری مدیرعامل هلدینگ پتروشیمی خلیج فارس و جمعی از مدیران شرکت های پتروشیمی و صنایع وابسته حضور داشتند.