×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : یکشنبه, ۲۴ تیر , ۱۴۰۳
حضور محسن رضایی در غرفه بانک کارآفرین

 به گزارش رویداد جدید به نقل از روابط عمومی بانک کارآفرین، نمایشگاه پتروشیمی کیش که از دوم اسفندماه به مدت ۳ روز در کیش برگزار شد، در آخرین روز شاهد حضور معاون اقتصادی رئیس‌جمهور بود. محسن رضایی طی بازدید از نمایشگاه در غرفه بانک کارآفرین نیز حضور یافت و مورد استقبال معاون مدیرعامل این بانک در امور مالی و مجامع قرار گرفت. 

فرشاد محمدپور با بیان اینکه بانک کارآفرین یکی از بانک‌های خوشنام در صنعت بانکداری به شمار می رود، در پاسخ به محسن رضایی در خصوص میزان تسهیلات این بانک در حوزه پتروشیمی، گفت: «بانک کارآفرین طی سال‌های ۱۳۹۹ و ۱۴۰۰ یکی از بانک‌های پیشرو در رشد اعطای تسهیلات به بخش‌های مختلف اقتصادی کشور خصوصا نفت و گاز و پتروشیمی بوده و حوزه نفت و گاز و‌ پتروشیمی یکی از سه حوزه راهبردی بانک در اعطای اعتبار و تسهیلات در سال‌های مزبور بوده است.» دبیر شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران قوا نیز در این دیدار برای مجموعه بانک کارآفرین آرزوی موفقیت کرد. 

سومین دوره نمایشگاه و همایش حمایت از ساخت داخل در صنعت پتروشیمی با نگاه ویژه به صنعت پالایش و پتروپالایش از دوم اسفندماه سال جاری به مدت ۳ روز در محل نمایشگا‌ه‌های کیش برگزار شد. در این رویداد ۳۵۰ شرکت، بانک و بنگاه اقتصادی حضور داشتند و بانک کارآفرین نیز به شکل موثر در آن شرکت کرده بود.