×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : دوشنبه, ۷ خرداد , ۱۴۰۳
خدمات ارزی بانک توسعه تعاون شتاب می‌گیرد

به گزارش رویداد جدید به نقل از روابط عمومی بانک توسعه تعاون، محمدجعفرایرانی عضو هیات مدیره بانک توسعه تعاون در ادامه نشست هفتگی خود با مدیران و روسای شعب کشور، طی ارتباط ویدئو کنفرانسی با همکاران استان اصفهان اظهار داشت: استان اصفهان از توانمندی و مزیت‌های ویژه‌ای برای فعالیت‌های مختلف بانکی من جمله ارزی، برخوردار است.

وی افزود: طی دوره‌های اخیر، همکاران بانک از لحاظ کسب تجربه و دانش عملیات ارزی به سطح مساعدی از توانمندی و اثربخشی دست پیدا نموده‌اند و همزمان با توسعه مبادلات اقتصادی دولت، بانک توسعه تعاون به عنوان یکی از بانک‌های عامل برای پشتیبانی از مبادلات تعاونی‌های صادرات گرا مطرح است.

ایرانی گفت: دوره جدید فعالیت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی دوره اوج گیری بخش تعاون به شمار می‌رود و شکوفایی تولید در این بخش، زمینه‌های افزایش حجم تجارت بین الملل این بخش را فراهم می‌کند و از این رو همکاران بانک در استان‌های مختلف می‌توانند با صدور حوالجات ارزی، اعتبار اسنادی و سایر خدمات تخصصی، بخش تعاون را از این لحاظ خود کفا کنند.

وی مدیریت ریسک‌های مترتب بر عملیات ارزی و پشتیبانی عملیات را از وظایف واحدهای ذیربط ستادی اعلام نمود و گفت: رویه‌ها و فرآیندهای ارزی طی سال‌های گذشته به خوبی مشخص شده است، با این وجود لازم است واحدهای ستادی همگام با شعب، در توسعه فعالیت سالم ارزی اهتمام کافی داشته باشند.

محمد جعفر ایرانی درپایان ضمن بررسی عملکرد مدیریت وشعب استان اصفهان تاکید بر مدیریت مطالبات غیرجاری نمود وتجهیزمنابع مناسب و تقویت وتامین منابع ارزان قیمت را از اولویت‌های همکاران استان قلمداد نمود

در این ویدئو کنفرانس آقایان احمد محمدی مدیر امور شعب و پرویز اسدی مدیر امور حقوقی توصیه‌های لازم حوزه‌های کاری خود را متذکر شدند


-----
----------------