×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : دوشنبه, ۱۱ مهر , ۱۴۰۱
رضا عالیپور مدیرعامل شرکت خانه سازی ایران شد

 به گزارش رویداد جدید به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، مصطفی سوری، معاون اقتصادی و سرمایه‌گذاری سازمان تأمین اجتماعی در این مراسم با بیان اینکه زمان، کیفیت و هزینه برای پروژه‌های ساخت و ساز سازمان مهم است، گفت: “سازمان حامی شرکت‌های تابعه خود است و فرصت‌هایی را در اختیار شرکت خانه‌سازی قرار می‌دهد که یک مزیت برای این شرکت محسوب می‌شود. از مدیران شرکت‌های تابعه انتظار داریم بخشی فکر نکنند و در تصمیم‌گیری‌ها صرفه و صلاح سازمان را مدنظر قرار دهند تا ارزش افزوده به مجموعه سازمان وارد شود.”
مصطفی سوری، ایجاد هم‌افزایی در شرکت‌های ساخت و ساز سازمان را مسئله مهمی عنوان و تاکید کرد: “ظرفیت‌های خوبی در شرکت‌های سیمان، میلگرد، تجهیزات ساختمانی و دیگر بخش‌های اقتصادی داریم که تعامل این مجموعه‌ها به نفع  طرفین است. سازمان هم از هم‌افزایی و تعامل شرکت‌های زیرمجموعه حمایت می‌کند.”
وی افزود: “درخواست داریم پروژه‌های باز تعیین تکلیف شوند. مصالح سازمان در این امر رعایت شود و پروژه‌ای رها نشده باشد. برای سال آینده پروژه‌های زیادی داریم. از ظرفیت و توانمندی شرکت‌های ساخت و ساز شستا و بانک رفاه نیز می‌توانیم استفاده کنیم.”
مهندس موهبتی، مشاور عالی مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی نیز در این مراسم، شرکت خانه‌سازی ایران را از شرکت‌های صاحب‌نام در حوزه ساخت و ساز کشور برشمرد و گفت: “امیدواریم این شرکت با اصلاحات و تغییر ساختاری که داشته بتواند توفیقات بیشتری کسب کند. برخی پروژه‌ها به استان‌ها تفویض شود و در مقابل شرکت خانه‌سازی به پروژه‌های بزرگ و مهم متمرکز شود. ۲۸ پروژه در دست اقدام شرکت خانه‌سازی است. برای سال آینده نیز حدود ۶۰ پروژه در دست طراحی است.”
رضا عالیپور، مدیرعامل شرکت خانه سازی ایران نیز در این مراسم با تأکید بر ضرورت ایجاد چابکی و سرعت در فعالیت‌های شرکت گفت: “از تجربیات همکاران و مدیران سابق استفاده می‌کنیم. از آقای موسوی به خاطر اعتماد ایشان تشکر می‌کنم.”
در پایان مراسم معاون اقتصادی و سرمایه‌گذاری سازمان تأمین اجتماعی ضمن تقدیر از تلاش‌های مهندس انوری برای مهندس عالیپور آرزوی توفیق نمود و حکم مدیریت به ایشان اهدا کرد.

متن حکم مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری خانه سازی ایران  صادر شده از سوی دکتر سید میرهاشم موسوی مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی به شرح زیر است:
جناب آقای  علیرضا  عالی پور
باسلام و صلوات بر محمد و آل محمد(ص)         
با استناد به بند (چ) ماده (۱۲)  و بند های(ج)   و (چ) ماده (۱۵) اساسنامه سازمان تامین‌اجتماعی و با عنایت به بند (۵) مصوبات  دوهزار و یازدهمین جلسسه مکرر هیات مدیره محترم سازمان مورخ ۰۴‏/۱۱‏/۱۴۰۰  و صورتجلسه مجمع عمومی عادی به‌طور فوق‌العاده مورخ ۰۱‏‏‏/۰۳‏‏/۱۴۰۰ شرکت سرمایه‌گذاری خانه‌سازی ایران، مبنی بر انتخاب سازمان تامین اجتماعی  به‌عنوان عضو حقوقی هیات مدیره شرکت مذکور ، بدینوسیله جنابعالی به‌عنوان مدیرعامل و عضو‌ موظف هیات مدیره شرکت سرمایه‌گذاری خانه سازی ایران  منصوب می‌شوید.
امیدوارم با توکل به خداوند متعال و در سایه عنایات ائمه معصومین علیهم السلام و رعایت جوانب شرعی و قانونی، امانت‌داری، مقررات مربوطه، استفاده از تمام ظرفیت‌ها و سرمایه‌های انسانی متخصص و مجرب، همچنین اقدامات مبتنی بر برنامه‌ریزی و همکاری با سایر اعضای محترم هیات مدیره شرکت، در راستای نیل به اهداف تبیین شده و همسو با اصول و سیاست‌های سازمان و صیانت و ارتقای ارزش ذخایر و سرمایه‌های بیمه‌شدگان و مستمری‌بگیران و سایر سهامداران شرکت تلاش نمایید.

-----
----------------