×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : دوشنبه, ۷ خرداد , ۱۴۰۳
روحیه و تفکر بسیجی باید در همه ابعاد زندگی و کاری تسری پیدا کند

 به گزارش رویداد جدید به نقل از روابط عمومی پست بانک ایران: دکتر شیری در این نشست با تأکید بر تقویت بصیرت افزایی اعضای بسیج در دستیابی به اهداف عالیه تصریح کرد: یکی از اصول بسیار مهم و ارزشمد بسیج، برنامه محوری در فعالیتها است و همکاران بسیجی ما نیز باید ماموریت های خود را بر مبنای این مهم مدیریت نمایند. 
مدیر عامل پست بانک ایران ، صلابت و صراحت در کلام را وجه تمایز بسیجیان دانست و افزود: بسیجیان در تمامی عرصه ها بدنبال شفافیت هستند و بر اساس همین شفافیت ها، موفق به کسب رتبه های بالا در ارزیابی دستگاه های اجرایی، مراجع نظامی و جشنواره های مرتبط شده اند. 
مدیرعامل بانک در ادامه با اشاره به دستاوردها و عملکرد بانک در سنوات گذشته تاکنون در شاخص های مختلف از جمله؛ زیان انباشته، رشد منابع، رشد تسهیلات و کمک به واحدهای تولیدی، وصول مطالبات، بین الملل و حوالجات ارزی و سودآوری بانک، افزایش تراکنش های بانکی روستایی و افزایش افتتاح حساب های روستایی در باجه های بانکی در سطح کشور ؛ تاکید کرد: تمامی این دستاوردها با همت، تفکر و روحیه بسیجی کارکنان میسر شده است که شایسته قدردانی است. 
حجت الاسلام آقائی نیز در این نشست ضمن تأکید بر تقویت تفکر بسیجی درسطح بانک و ارائه عملکرد حوزه مقاومت بسیج اظهار داشت: طی ابلاغی به تمامی فرماندهان و اعضای شورای پایگاه های تابعه استانی بر اهتمام ویژه و جهادی نسبت به پیگیری وصول مطالبات و جذب منابع ارزان قیمت تاکید شده است.
گفتنی است: در این نشست صمیمی، اعضای شورای حوزه مقاومت بسیج پست بانک ایران نسبت به معرفی خود و ارائه عملکرد امور محوله و بیان مشکلات و ایده های خود پرداختند و پاسخ و توصیه های لازم از سوی مدیر عامل بانک به آنها ارائه شد. 
 


-----
----------------