×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : دوشنبه, ۷ خرداد , ۱۴۰۳
علیرضا رضوانیان معاون برنامه ریزی و توسعه ذوب آهن اصفهان شد

به گزارش رویداد جدید به نقل از روابط عمومی ذوب آهن اصفهان، مدیرعامل شرکت در این جلسه ضمن قدردانی از زحمات و تلاش های مهندس مهدی نصر معاون سابق برنامه ریزی و توسعه شرکت که به افتخار بازنشستگی نائل آمد، ابراز امیدواری نمود که با حضور مهندس رضوانیان در این حوزه ، شاهد تداوم و بهبود روند مطلوب پروژه های توسعه در حوزه های مختلف باشیم .

مهندس یزدی زاده ، شرایط کنونی شرکت را مطلوب توصیف نمود و با اشاره به پیوستن ذوب آهن از فرابورس به بورس ، گفت : این تحولات،  فرصت های بسیار مطلوبی را برای جهش و پیشرفت بیشتر پیش روی این مجتمع عظیم صنعتی قرار می دهد و چشم انداز روشنی را برای ذینفعان شرکت ترسیم می نماید .

همچنین سه شنبه دوم آذرماه مهندس رضوانیان معاون جدید برنامه ریزی و توسعه شرکت درنشستی تعاملی با معاونین شرکت و مدیران حوزه توسعه، در سالن جلسات دفتر مدیرعامل حضور یافت .  

مرتضی یزدخواستی عضو هیات مدیره ذوب آهن اصفهان در این نشست گفت : مهندس مهدی نصر در جایگاه معاونت برنامه ریزی و توسعه خدمات ارزشمندی را به مجموعه ارائه داد و برای ایشان آرزوی سلامتی و توفیق دارم و حضور مهندس علیرضا رضوانیان را به عنوان معاون جدید برنامه ریزی و توسعه ذوب آهن اصفهان تبریک عرض می کنم . ایشان در حوزه بهره برداری و همچنین کمیسیون معاملات عملکرد خوبی داشت و با این تجربیات در سمت جدید نیز می تواند با همکاری بخش های مختلف دستاوردهای خوبی را برای کارخانه رقم بزند.

وی افزود : جایگاه معاونت برنامه ریزی و توسعه از دیرباز تا کنون در ذوب آهن اصفهان از اهمیت بالایی برخوردار بوده است و افرادی که در این معاونت حضور داشتند هنوز هم در صنعت فولاد کشور منشأ خیر و برکت هستند. 

در ادامه مهرداد تولاییان عضو هیات مدیره ذوب آهن اصفهان و معاون بهره برداری شرکت نیز گفت : از مهندس مهدی نصر بابت خدمات ارزشمندی که در این عرصه خطیر داشتند،تشکر و قدردانی می کنم و آرزوی سلامتی و توفیق برای ایشان دارم و جایگاه جدید را به مهندس رضوانیان تبریک می گویم. امیدوارم با همکاری بیشتر بین دو معاونت بهره برداری و برنامه ریزی و توسعه بتوانیم در شأن و جایگاه ذوب آهن بزرگ، خدمات رسانی بیشتری به این مجموعه و کشور داشته باشیم.

 در ادامه علیرضا رضوانیان معاون برنامه ریزی و توسعه ذوب آهن اصفهان نیز ضمن تبریک قرار گرفتن نام شرکت در بین مجموعه های بورسی کشور گفت : همه ما پرسنل مجتمع بزرگ ذوب آهن اصفهان هستیم و باید در کنار همدیگر برای ارتقاء تولید و به روز رسانی بخش های مختلف شرکت آن طور که شایسته این مجموعه است، گام برداریم.

وی افزود : از اینکه در جمع کارکنان معاونت برنامه ریزی و توسعه شرکت هستم،خوشحالم و در روزهای آتی با مدیریت های زیر مجموعه جلسات هماهنگی برگزار می شود.

شایان ذکر است معاونین و مدیران حوزه برنامه ریزی و توسعه شرکت نیز ضمن آرزوی سلامتی و توفیق برای مهندس مهدی نصر معاون سابق برنامه ریزی و توسعه شرکت،آمادگی خود را برای همکاری بیشتر با معاونت برنامه ریزی و توسعه اعلام نمودند. 


-----
----------------