×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : پنج شنبه, ۲۸ تیر , ۱۴۰۳
میرهاشم موسوی به دنبال اجتماعی کردن تامین اجتماعی است

 به گزارش رویداد جدید به نقل از گروه اجتماعی خبرگزاری دانشجو، نماینده مردم چابهار و کنارک، نیک‌شهر، قصر قند و دشتیاری گفت: میرهاشم موسوی به دنبال اجتماعی کردن و مردمی اداره کردن سازمان تامین اجتماعی است.

معین‌الدین سعیدی افزود: مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی با حضور در مناطق نابرخوردار از جمله استان سیستان و بلوچستان و به ویژه مناطق چابهار و کنارک ثابت کرد که به دنبال رفع مشکلات مناطق محروم است و من به عنوان نماینده مردم منطقه از ایشان تشکر می‌کنم.

وی افزود: در این سفر مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی مصوبات بسیار خوبی را برای استان سیستان و بلوچستان به ویژه مناطق محروم داشت که در نوع خود کم نظیر است.

نماینده مردم منطقه در مجلس شورای اسلامی افزود: حضور مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی در مناطق مختلف و بررسی مسائل و مشکلات شعب و بیمارستان‌ها و درمانگاه‌های سازمان را نقطه قوت سفر‌های ایشان است و امیدواریم مسئولان استانی بتوانند از فرصت ایجاد شده و رویکرد جدید مدیریت سازمان تامین اجتماعی برای پیشرفت استان استفاده کنند.

سعیدی در پایان ضمن تقدیر از میرهاشم موسوی گفت: امیدواریم با حضور تیم اقتصادی سازمان تامین اجتماعی در استان سیستان و بلوچستان، تصمیمات خوبی در راستای ایجاد اشتغال و پیشرفت استان اتخاذ شود.


-----
----------------