×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : جمعه, ۳۱ شهریور , ۱۴۰۲
پیام مدیرعامل و هیئت مدیره بیمه معلم به مناسبت روز بیمه

به گزارش رویداد جدید به نقل از روابط عمومی بیمه معلم ، متن پیام به این شرح است:

همگرائی رمز توسعه صنعت بیمه

ما بیمه‌گران ایرانی هر ساله روز ۱۳ آذر ماه را یادآور می‌شویم تا فراز و فرودهای ۹۰ سال بیمه‌گری در ایران را مرور کنیم. سال‌ها و روزهائی که به مدد بزرگان و پیشکسوتان گذشت، تا بدین جایگاه دست یابیم؛ جایگاهی که اگر چه قابل تقدیر است اما برای توسعه صنعت بیمه کافی نبوده و باید در راستای مسیر حرفه‌ای و تخصص‌گرائی تقویت شود.

دستیابی به اهداف مدون برنامه ششم توسعه کشور نیازمند هماهنگی و همگرائی بسیاری از نهادهای ذیربط با صنعت بیمه است تا به اهداف تعیین شده جامه عمل پوشانده شود. توجه به توسعه بیمه‌های عمر و چرخش بیمه‌گران از بیمه‌گری سنتی به سوی تحول دیجیتال از ضرورت‌های توسعه صنعت بیمه و افزایش ضریب نفوذ است. بیمه معلم نیز در یکسال گذشته با در نظرگرفتن سیاست‌های نهاد نظارتی با هماهنگی و وفاق سهامداران و با پیاده‌سازی شاخص‌هائی چون توازن ترکیب پرتفوی با تمرکز بر فروش بیمه‌های کم‌ریسک توانست هم رتبه یک توانگری را کسب نماید و هم افزایش سرمایه خود را عملی نمود.

ضمن پاسداشت همکاری‌های حرفه‌ای سهامداران معظم و تلاش بی‌دریغ کارکنان، نمایندگان و شبکه فروش، روز بیمه را به کلیه بیمه‌گران تبریک گفته و بر این باوریم که با تخصص‌گرائی صنعت بیمه کشور در مسیر رشد و توسعه تداوم خواهد یافت.

محمدابراهیم تحسیری

مدیرعامل بیمه معلم

-----
----------------