×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : دوشنبه, ۷ خرداد , ۱۴۰۳
۱۷۰۰ میلیارد ریال تخصیص اعتبار بانک توسعه تعاون به دو طرح تولیدی استان گلستان

به گزارش رویداد جدید به نقل از روابط عمومی بانک توسعه تعاون، امیر هوشنگ عصارزاده عضو هیات مدیره بانک توسعه تعاون در بازدید از طرحهای اقتصادی و تعاونی استان گلستان اظهار داشت: استان در بخش های صنعت، کشاورزی، گردشگری و خدمات حائز مزیت های ویژه ای است که تامین مالی طرحها می تواند در توسعه تولید و ایجاد اشتغال استان موثر واقع گردد.
وی افزود: بانک توسعه تعاون حدود چهار هزار میلیارد ریال تسهیلات طی سال گذشته به بخشهای مختلف استان گلستان پرداخت نموده است و طی هشت ماهه ابتدایی سال ۱۴۰۰ نیز بالغ بر ۳۵۰۰ میلیارد ریال به تعاونگران، کارآفرینان و عموم پرداخت گردیده است.
عصارزاده طی بازدید از شرکت گل سم تولید کننده سم و کود کشاورزی گفت: خدمات تخصصی بانکداری توسعه ای بانک توسعه تعاون به این واحد کشاورزی قابل ارائه است و درخواست حد اعتیاری تا سقف هزار میلیارد ریال نیز مورد بررسی و مساعدت قرار می گیرد.
وی در بازدید از شرکت بافه سیم گلستان تولید کننده سیم، کابل و لامپ کم مصرف اظهار داشت: فعالیت صحیح این شرکت در تامین بسیاری از نیازهای بخش برق تولید کنندگان منطقه بسیار موثر است و درخواست اعتباری شرکت به میزان ۷۰۰ میلیارد ریال نیز مورد بررسی و مساعدت قرار خواهد گرفت.
عضو هیات مدیره بانک توسعه تعاون در بازدید از شرکت کانسار خزر تنها تولید کننده ید کشور گفت: صنایع شیمیایی بخش مهمی از بخش صنعت کشور به شمار می روند و شرکت کانسار خزر به عنوان تنها تولید کننده ید در کشور نقش اساسی در رونق دهی به صنایع مرتبط دارد.
عصارزاده به همراه سعید معادی معاون استانها و بازاریابی، احمد محمدی مدیر امور استانها و شعب، حمید البرزی مدیر امور اعتباری، یونس کلانتری رییس اداره کل مشتریان و توسعه بازار و محمد رضا شریفی مدیر امور شعب استان گلستان از مجتمع ورزشی و اقامتی کیانوش رحمتی کردکوی و شرکت تولیدی کشت و صنعت داروسازی گیاه اسانس دکتر سلیمانی گرگان بازدید نمود و همچنین با حضور در منزل همکار فقید بانک زنده یاد عبدالجلیل مختومی یاد و خاطره آن عزیز از دست رفته را گرامی داشتند.


-----
----------------