×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : پنج شنبه, ۳ اسفند , ۱۴۰۲
امضای تفاهم‌نامه همکاری مشترک بیمه‌ای اداره کل آموزش و پرورش استان البرز با بیمه دانا

 به گزارش رویداد جدید به نقل از روابط عمومی بیمه دانا، در ادامه همکاری بیمه‌ای بین شرکت بیمه دانا و وزارت آموزش و پرورش، در روز ۳۰ خردادماه سال‌جاری طی مراسمی با حضور مدیران شعب استان البرز بیمه دانا و مدیرکل آموزش و پرورش این استان، تفاهم‌نامه همکاری مشترک بیمه درمان تکمیلی بین طرفین امضاء شد.
با تبادل این تفاهم‌نامه همکاری از این پس کارکنان آموزش و پرورش استان البرز تحت پوشش خدمات بیمه درمان تکمیلی قرار گرفتند و مقرر شد قرارداد کلیه رشته‌های بیمه‌ای از اول تیرماه به مدت یک‌سال توسط شرکت بیمه‌ دانا اجرایی شود.

رحمان درکی، معاون پژوهش، برنامه‌ریزی و توسعه منابع انسانی اداره کل آموزش و پرورش استان البرز در آیین انعقاد تفاهم‌نامه همکاری مشترک بیمه تکمیلی فرهنگیان با بیمه دانا خاطر نشان کرد: این تفاهم‌نامه در راستای اجرای فعالیت ۳-۸ بیمه درمان تکمیلی، تدوین و اجرای نظام رفاهی و تسهیلات حمایتی برای معلمان با عنایت به اهتمام وزارت متبوع برای تأمین سلامت کارکنان آموزش و پرورش و استمرار پوشش بیمه درمان تکمیلی فرهنگیان شاغل، با شرکت بیمه دانا منعقد می‌شود.
گفتنی است، بزرگ‌ترین تفاهم‌نامه بیمه‌ای کشور اخیرا بین شرکت بیمه دانا و وزارت آموزش و پرورش به امضاء رسید و طی آن حدود یک میلیون و ۵۰۰ هزار نفر از فرهنگیان و بالغ بر ۱۵ میلیون نفر دانش‌آموز تحت پوشش بیمه حوادث دانش‌آموزی قرار گرفتند.


-----
----------------