×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : دوشنبه, ۳۱ اردیبهشت , ۱۴۰۳
بازدید عضو هیات مدیره بانک از شرکت پویا گستر خراسان

به گزارش رویداد جدید به نقل از روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهر ایران، سیف اللهی در سومین روز از سفر خود به استان خراسان رضوی از شرکت پویا گستر خراسان بازدید و با سهیل یزدان بخش رئیس هیات مدیره این شرکت به گفتگو نشست.
در این دیدار وی ضمن تشریح خدمات بانک قرض الحسنه مهر ایران گفت: محصولات متمایز این بانک ابزاری بسیار قدرتمند در جهت افزایش انگیزه کارکنان شرکت است که می تواند بر میزان بازدهی کاری آنها نیز تاثیر خوبی بگذارد.
عضو هیات مدیره بانک افزود: در کنار ارائه خدمات منحصر به فرد ،این بانک ساده ترین نوع ضمانت را از مشتریان خود اخذ می کند که این موضوع در تسریع و تسهیل فرآیند دریافت وام بسیار حائز اهمیت است.
وی ادامه داد: در حوزه ی خدمات الکترونیک نیز از به روزترین سامانه های بانکی بهره مند هستیم که برخی از خدمات این حوزه از جمله افتتاح حساب آنلاین بر بستر موبایل برای اولین بار توسط این بانک در کشور صورت پذیرفت.
در ادامه ی این جلسه دکتر قاسمیان با اشاره به مطالبات بسیار کم این بانک بیان داشت: خوش حساب ترین مشتریان در نظام بانکی را داریم و این مهم موجب شده است تا نرخ مطالبات بانک قرض الحسنه مهر ایران پایین ترین نرخ در شبکه ی بانکی باشد.
وی با اشاره به محصولات جدید بانک عنوان کرد: هم اکنون در حوزه ی حقوق و دستمزد شرکت ها و سازمان ها ،مشتریان می توانند از خدمات مالی و بانکی،وام های قرض الحسنه متنوع و خدمات بیمه ای به طور همزمان بهره مند شوند.
وی افزود: در طراحی محصولات بانک تلاش شده است تا نیازهای اقشار مختلف جامعه دیده شود و از این طریق شمولیت مالی را در جامعه گسترش دهیم.
شرکت پویا گستر خراسان از شرکت های زیر مجموعه گروه پارت لاستیک می باشد که در حوزه ی تولید قطعات خودرو فعالیت دارد.


-----
----------------