×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : سه شنبه, ۲۶ تیر , ۱۴۰۳
بانک تجارت و فولاد مبارکه اصفهان تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند

 به گزارش رویداد جدید به نقل از روابط عمومی بانک تجارت، این تفاهم نامه با موضوع ارائه انواع خدمات مالی واعتباری در مراسمی به امضای هادی اخلاقی فیض آثار مدیرعامل این بانک و یاسر طیب نیا مدیرعامل فولاد مبارکه اصفهان رسید.

مدیرعامل بانک تجارت با اشاره به ظرفیت این بانک در ارائه خدمات مناسب و متمایز به فعالان حوزه صنعت گفت: بانک تجارت همواره به عنوان بانکی پیشرو برای ارائه راه حل‌های کارآمد مالی درحوزه صنعت شناخته شده است و امیدواریم امضای این تفاهم نامه، سبب ارائه خدماتی ارزنده و متمایز به شرکت فولاد مبارکه شده و با بکارگیری روش‌های نوین بانکی، همکاری مناسبی را با این مجموعه داشته باشیم.

وی افزود: امضای تفاهم نامه بایک گروه حرفه‌ای و تعامل درچارچوب قواعد مرسوم با این شرکت بسیار لذت بخش است. فولاد مبارکه نگین درخشان صنعت کشور محسوب می‌شود و همکاری با این مجموعه در قالب امضای تفاهم نامه خدمت به صنعت کشور بوده و بانک تجارت برای گسترش همکاری‌ها با فولاد مبارکه و استفاده حداکثری از این ظرفیت، درصدد تسهیل‌گری برای این مجموعه است.

اخلاقی با بیان اینکه بانک تجارت یک بانک حرفه‌ای درارائه خدمات به مجموعه‌های صنعتی کشور است، یادآورشد: این بانک صرف نظر از امضای تفاهم نامه، آمادگی ارائه خدمات دیگر متناسب با درخواست‌های این مجموعه معظم براساس ظرفیت‌های موجود را دارد. اجرای طرح‌های توسعه‌ای توسط فولاد مبارکه تحسین‌برانگیز بوده و مصمم هستیم تا موانع پیش روی این طرح‌ها را برطرف کنیم.

طیب نیا مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه اصفهان نیز با ارائه پیشینه‌ای از عملکرد این مجموعه و همکاری با بانک تجارت گفت: بسیار خرسندیم که بانک تجارت به این مجموعه اعتماد دارد و این همکاری می‌تواند عامل تداوم موفقیت مجموعه فولاد مبارکه در راستای توسعه و ارائه خدمات هر چه بهتر باشد. امیدوارم با انعقاد این تفاهم نامه سطح تعامل فی مابین افزایش وارتقاء یابد.

وی بیان اینکه رسالت اصلی شرکت فولاد مبارکه اجرای پروژه‌های بزرگ ملّی است، افزود: این شرکت تلاش می‌کند با احداث پروژه‌های زیرساختی ارزشمند برای صنعت فولاد و اقتصاد کشور ارزش آفرینی کند و دراین راه باید با سرمایه‌گذاری‌های هدفمند، تولید پایدار را در بلندمدت رقم بزنیم تا به سودآوری پایدار برسیم. انتظارداریم بانک‌های کشور ازجمله بانک تجارت که پیشرو درارائه انواع خدمات نوین بانکی به صنایع کشور است با انتخاب شیوه‌های نوین تامین مالی، فولاد مبارکه را یاری دهند. قطعاً بانک تجارت برای حمایت بهتر از شرکت‌های دانش‌بنیان، می‌تواند برنامه‌های سازنده‌ای پیشنهاد و ارائه دهد.

مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه با تاکید بر ضرورت حفظ منافع دوجانبه در این تفاهم نامه خاطرنشان کرد: قصد داریم در دورنمای چند ساله، فعالیت‌های شرکت فولاد مبارکه و نهاد‌های زیر مجموعه را گسترش دهیم و امضای تفاهم نامه با بانک تجارت که دارای سوابق و تجربه ارزشمند در همکاری با سازمان‌های بزرگ کشور است این امکان را برای ما فراهم می‌آورد.

شریفیان معاون مدیرعامل بانک تجارت نیز با ابراز خرسندی از امضای تفاهم نامه بانک تجارت با شرکت فولاد مبارکه اصفهان گفت: نگاه بانک تجارت در سرمایه‌گذاری در حوزه صنعت بسیار مهم است و این مجموعه فولادی نیز جایگاه خاصی نزد. بانک دارد و با توجه به تجربه ارزشمند در ارائه خدمات نوین بانکی در صنایع کشور از جمله پتروشیمی به خوبی می‌تواند حتی در شرایط تحریم‌ها نیز براساس ظرفیت‌های موجود مدل‌های تامین مالی مناسبی را برای مجموعه فولاد مبارکه ارائه دهد.

در آیین امضای تفاهم نامه بانک تجارت و شرکت فولاد مبارکه اصفهان، مرتضوی مدیر امور بازرسی، بزرگ سرپرست مدیریت امور بانکداری شرکتی بانک تجارت و تعدادی از مدیران ارشد شرکت فولاد مبارکه حضور داشتند.

بانک تجارت تاکنون با طراحی بسته ویژه خدمات مالی بازار انرژی، شامل خدمات جاری، الکترونیک و تامین مالی و اعتباری پروژه‌های ملی در تسهیل فرآیندهای مالی صنایع کشور نقش بسزایی را برعهده داشته و این تفاهم نامه گامی موثردر راستای توسعه ابزارها و شیوه‌های نوین تامین مالی دراین حوزه محسوب می‌شود.


-----
----------------