×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : شنبه, ۲۶ خرداد , ۱۴۰۳
برگزاری نشست هم‌ اندیشی با موسسات آموزش بیمه ای در پژوهشکده بیمه

 به گزارش رویداد جدید به نقل از روابط عمومی پژوهشکده بیمه، در این نشست که با حضور معاون پشتیبانی، رییس اداره امور آموزشی و پژوهشی، رییس اداره فناوری اطلاعات و سرپرست حراست پژوهشکده بیمه، به صورت تعاملی با نمایندگان موسسات مجری دوره‌های آموزش بیمه برگزار شد، دکتر حیدری رییس اداره امور پژوهشی با تاکید بر اینکه فصل نوینی از آموزش در پژوهشکده بیمه آغاز شده است، خاطر نشان کردکه پژوهشکده بیمه ملاحظات و نظرات تمام موسسات آموزشی را در نظر می گیرد و تا حد امکان برای محقق شدن خواسته موسسات تلاش می کند.
دکتر حیدری افزود: تغییر در سرفصل های دوره های آموزشی منبعث از طرح پژوهشی که اخیرا در پژوهشکده بیمه انجام شده است بوده است اما با توجه به درخواست های موسسات در خصوص تغییر سرفصل ها، پژوهشکده بیمه این سرفصل ها را مجددا بازبینی خواهد کرد و در بازبینی از نظرات مشورتی موسسات و سایر دست اندرکاران و خبرگان صنعتی و دانشگاهی استفاده خواهد شد.
در این نشست، پس از طرح نقطه نظرات نمایندگان موسسات آموزشی، حاتم آبادی معاون پشتیبانی پژوهشکده بیمه در خصوص درخواست موسسات مبنی بر استفاده از سامانه های شخصی به جای سامانه پژوهشکده بیمه گفت: در صورتی که سامانه های موسسات تاییدیه های لازم را از مراجع ذی صلاح اخذ نموده باشد و ملاحظات فنی و امنیتی لازم را تامین نماید این درخواست توسط پژوهشکده بیمه بررسی خواهد شد.
معاون پشتیبانی پژوهشکده بیمه تاکید کرد:  استفاده از سامانه های فرعی نباید هیچ گونه منافاتی با تکالیف نظارتی پژوهشکده بیمه داشته باشد.
حاتم آبادی افزود: دستورالعمل های برگزاری آزمون در دست بررسی است و مزایا و معایب روش ها احصا می شوند و با توجه به همه موارد در خصوص شیوه برگزاری آزمون تصمیم گیری خواهد شد.
معاون پشتیبانی پژوهشکده بیمه همچنین از برگزاری آزمون پایان دوره به صورت هفتگی در سه شنبه های خرداد ماه سال جاری خبر داد.
در ادامه جلسه در خصوص موارد مربوط به گواهینامه های دوره ها و آزمون ها، امیر رضا مونسان رییس اداره فناوری اطلاعات و ارتباطات پژوهشکده بیمه گفت: سامانه جامع گواهینامه های پژوهشکده بیمه در شرف راه اندازی است،  وی هدف از اجرایی شدن این سامانه را یکپارچه سازی ساز و کار بایگانی و پاسخگویی به استعلام های حاکمیتی گواهینامه های صادره از پژوهشکده بیمه دانست.
در انتها موارد مربوط به سامانه جدید پژوهشکده بیمه مطرح شد که با حضور نماینده پشتیبان فنی در جلسه، قول مساعد برای حل مشکلات در اسرع وقت داده شد.


-----
----------------