×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : شنبه, ۲ تیر , ۱۴۰۳
تلگرام روی اشتراک پریمیوم برای دسترسی به قابلیت‌های ویژه کار می‌کند

کانال تلگرامی Telegram Beta در جدیدترین بتای این پیام‌رسان در iOS مجموعه‌ای از ایموجی‌های مخصوص واکنش و استیکرهایی را پیدا کرده که به‌عنوان محتواهای مخصوص «تلگرام پریمیوم» علامت‌گذاری شده‌اند. چنان‌چه کاربر این ایموجی‌ها و استیکرها را انتخاب کند، از او خواسته می‌شود که سرویس پریمیوم را بخرد. استیکرهای پریمیوم برای کاربران عادی نمایش داده نمی‌شوند، تلگرام در عوض از کاربر می‌خواهد که برای مشاهده این محتوا اشتراک ویژه تهیه کند.

توسعه‌دهنده مشهور، «الساندرو پالوزی» هم توسعه این قابلیت در تلگرام را تایید کرده است. او در توییتی در این باره نوشت: «تلگرام مشغول کار روی طرح اشتراکی موسوم به «تلگرام پریمیوم» است.» پالوزی می‌گوید با این اشتراک ویژه می‌توانید به استیکرهای پریمیوم، واکنش‌های بیشتر و غیره دسترسی داشته باشید. با خرید این اشتراک علامتی به کنار نام کاربر اضافه می‌شود که نشان می‌دهد او اشتراک پریمیوم دارد.

تلگرام پریمیوم برای کاربران تجاری هم در راه است

به‌علاوه، تلگرام در حال کار روی یک سرویس اشتراک ویژه برای کاربران تجاری است. یکی از قابلیت‌های این اشتراک امکان استفاده همزمان از یک اکانت روی حداکثر ۱۰ دستگاه خواهد بود. سایر ویژگی‌های این سرویس احتمالا متمرکز بر علایق کاربران تجاری در نظر گرفته می‌شود.

فعلا مشخص نیست که تلگرام پریمیوم چه زمانی عرضه عمومی می‌شود و با چه قیمتی در دسترس کاربران قرار می‌گیرد.

این شرکت در حال حاضر مشغول کار روی قابلیت جدید دیگری است که اجازه می‌دهد کاربران از ایموجی یا استیکر به عنوان تصویر پروفایل خود استفاده کنند. این ویژگی که در بتای نسخه مک دیده شده، اجازه می‌دهد کاربر یک پس‌زمینه رنگی ساده یا طرح‌دار را انتخاب کرده و روی آن ایموجی، استیکر یا مونوگرام قرار دهد. زمان عرضه این قابلیت هم مشخص نیست.


-----
----------------