×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : دوشنبه, ۷ خرداد , ۱۴۰۳
ثبت رکوردی دیگر در گندله سازی گهرزمین

به گزارش رویداد جدید به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سنگ آهن گهرزمین مهندس مقداد کردستانی مدیر کارخانه گندله سازی گهرزمین با اشاره به میزان تولید این کارخانه عنوان کرد: خوشبختانه مشکلات و محدودیت های موجود در طراحی اولیه پنل های فن های فرآیندی رفع شد که ماحصل این اقدام، افزایش ۳۵ درصدی نرخ تولید، درآمد ۶۳ هزار میلیارد ریالی در سال و همچنین ثبت رکورد ۴۵۴،۶۳۱ تن گندله در اردیبهشت ماه سال جاری شده است.
وی در ادامه افزود: با آغاز بهره برداری از کارخانه گندله سازی گهرزمین و مواجه با افزایش دمای تجهیزات فیلتر مربوط به پنل درایو فن های فرآیندی کارخانه، محدودیت هایی در نرخ تولید به جهت جلوگیری از افزایش دما و آسیب به تجهیزات اعمال شده بود.

با اثبات این مسئله درخصوص ایراد در طراحی اولیه این سیستم و پیشنهاد حداقل ۶ ماهه نمایندگان شرکت سازنده در خصوص اصلاح عیوب و با وجود شرایط تحریم، موجب شد تا در راستای صیانت از سرمایه شرکت و افزایش نرخ تولید، همکاران این مجموعه با استفاده از تجربیات و حداقل امکانات موجود، با تلاش شبانه روزی طراحی اولیه را مورد بازبینی و اصلاحات لازم را با موفقیت اجرایی نمایند.
کردستانی خاطرنشان کرد: استفاده از دانش و تجربه فنی همکاران مجموعه گندله سازی و در سالی که توسط مقام معظم رهبری << سال تولید ، دانش بنیان و اشتغال آفرین >> نامگذاری گردیده است، موجب افزایش ۳۵ درصدی نرخ تولید یعنی ظرفیتی بیش از طراحی اولیه شده است که این افزایش تولید می تواند درآمد ۶۳ هزار میلیارد ریالی را در سال به همراه داشته باشد.
وی عنوان کرد: خوشبختانه توانستیم با همت و تلاش همکاران موفق به ‌کسب رکورد تولید ۴۵۴،۶۳۱ تن گندله در اردیبهشت ماه سال جاری شویم که این مهم، نشان از تلاش شبانه روزی و همت والای کارکنان گندله سازی، فرآوری و شرکت نظم آوران است.


-----
----------------