×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : دوشنبه, ۱۱ مهر , ۱۴۰۱
جدیدترین لوازم خانگی Bespoke Home 2022 سامسونگ به نمایش درآمد

رویدادEuroCucina  هر دوسال یک بار در شهر میلان ایتالیا برگزار می‌شود و به عنوان یکی از مهم‌ترین نمایشگاه‌های حوزه لوازم خانگی، روندهای آینده فناوری‌های خانگی و آشپزخانه را تعیین می‌کند. سامسونگ در این نمایشگاه به مدت ۶ روز، جدیدترین محصولات و فناوری‌های خانگی خود را به منظور تعیین استانداردهای جدید زیبایی و راحتی خانه به نمایش می‌گذارد.  

کانگ‌هیوپ لی، مدیر فروش و بازاریابی بخش لوازم خانگی سامسونگ در این باره می‌گوید: « بسیار خوشحالم که اعلام کنم امسال با مجموعه کاملی از محصولات سری Bespoke Home خود به رویداد EuroCucina بازگشته‌ایم. مراجعه‌کنندگان با بازدید از غرفه ما ضمن مشاهده روند قرارگیری جدیدترین نوآوری‌های سامسونگ می‌توانند از تجربه کار با محصولات پیشرو این سری جدید لذت ببرند».

در غرفه سامسونگ که نزدیک به ۸۰۰ متر مربع است، مجموعه‌ای از لوازم خانگی قابل سفارشی‌سازی Bespoke در موضوعات متنوع شامل سبک‌های مدرن و اروپایی به نمایش درآمده است.  

در بخش نخست بازدیدکنندگان می‌توانند سری کامل لوازم آشپزخانه شامل فرهای هوش مصنوعی Bespoke را مشاهده کنند. این فر هوشمند که به زودی به بازار اروپا وارد می‌شود مجهز به فناوری هوش مصنوعی با قابلیت پخت غذا با بخار است و تهیه غذا را به کاری راحت و ساده‌تر از همیشه تبدیل می‌کند.  در این مجموعه، لباسشویی Bespoke AI، AirDresser و جاروبرقی Bespoke Jet هم قرار دارد.         

همچنین مراجعه‌کنندگان به غرفه سامسونگ می‌توانند از نزدیک با روند کار برنامه SmartThings Home Life و چگونگی انجام کارهای روزمره محصولات Bespoke به شیوه‌ای هوشمندانه آشنا شوند. SmartThings Home Life به عنوان مرکز کنترل و مدیریت ۶ سرویس اصلی خانه عمل می‌کند و زندگی خانگی هوشمندتر و راحت‌تری را فراهم می‌کند.                 

علاوه بر این در غرفه سامسونگ، محوطه‌ ویژه‌ای برای نمایش چشم‌انداز پایدار Bespoke 2022 طراحی شده است. در این چشم‌انداز به دغدغه‌ها و نکات زیست محیطی در تمامی چرخه عمر محصول (تولید، استفاده و در نهایت دفع و بازیافت) به عنوان اولویت اصلی توجه شده است. مواردی شامل کاهش مصرف انرژی، ابتکارات زیست محیطی در چرخه تولید محصول و بازیافت آگاهانه و هدفمند از جمله‌ راهکارهای سامسونگ است که در سری محصولات قابل سفارشی‌سازی Bespoke گنجانده شده است.   

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مجموعه جدید Bespoke و فعالیت‌های سامسونگ در رویداد EuroCucina 2022 لطفا به Samsung.com، News.Samsung.com یا YouTube.com/Samsung مراجعه کنید.  

-----
----------------