×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : شنبه, ۳۰ تیر , ۱۴۰۳
جلسه بررسی فعالیت های شورای امر به معروف و نهی از منکر بانک سرمایه برگزار شد

 به گزارش رویداد جدید به نقل از روابط عمومی بانک سرمایه، در جلسه ای که روز سه شنبه مورخ ۲۴ خرداد ماه با حضور اعضای هیات بازرسی معاونت امور اجتماعی وزارت کشور، اعضای شورای امر به معروف و نهی از منکر، معاونین مدیرعامل و برخی از روسای ادارات بانک سرمایه در ساختمان مرکزی این بانک برگزار شد، عملکرد و برنامه های شورای امر به معروف و نهی از منکر بانک سرمایه تشریح شد.

در ابتدای جلسه فرج اله قدمی مدیرعامل و رئیس شورای امر به معروف و نهی از منکر بانک سرمایه، توضیحاتی در خصوص اهمیت موضوع عفاف و حجاب بیان داشت و با اشاره به اینکه فرهنگ‌سازی عفاف و حجاب با توجه به جایگاه هر فرد متفاوت خواهد بود، بر اهمیت متفاوت بودن برنامه‌ریزی برای ترویج و تبلیغ این موضوع تاکید کرد.

سپس ایمان اصغری، رئیس اداره مبارزه با پولشویی و تامین مالی تروریسم و دبیر شورای امر به معروف و نهی از منکر بانک سرمایه، گزارشی از عملکرد این شورا در خصوص فعالیت های محوله و اقدامات انجام شده ارائه نمود.

در ادامه این جلسه، علیرضا جانه، عضو هیات بازرسی معاونت امور اجتماعی وزارت کشور مباحثی در خصوص هم‌اندیشی در زمینه لزوم و رعایت عفاف و حجاب و اثرات آن در جامعه و پوشش اداری مناسب در سازمان ها و محیط کاری مطرح و بر نظارت مستمر بر واحدها تاکید کرد.

در پایان ضمن تاکید بر فرهنگ سازی مناسب در خصوص ترویج، تبلیغ و اقناع مخاطبان در خصوص موضوع عفاف و حجاب، اعضای حاضر در جلسه وارد بحث شدند و نظرات و پیشنهادات خود را بیان نمودند.


-----
----------------