×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : شنبه, ۱ اردیبهشت , ۱۴۰۳
خدمات گروه خودروسازی سایپا در تحویل خودرو به مشتریان/ طرح تحویل حضوری خودرو در پارکینگ سایپا فعال است/ “هدیه” سفر به مشتریان پرداخت می شود

 به گزارش رویداد جدید به نقل از سایپانیوز، گروه خودروسازی سایپا با هدف پاسخگویی مناسب و به موقع به تقاضاهای موجود و جلب رضایت مشتریان سطح خدمات خود را افزایش داده و طرح تحویل حضوری خودرو در پارکینگ شرکت های گروه را عملیاتی کرده است.

 مشتریان می تواند به دو صورت خودرو ثبت نامی خود را تحویل بگیرند، تحویل خودرو از طریق محل نمایندگی که ثبت نام صورت گرفته و دیگری تحویل خودرو از پارکینگ شرکت سایپا است.

قابل ذکر است از مدت ها قبل سامانه تحویل حضوری خودرو به منظور تسریع در تحویل و پاسخ به درخواست مشتریان جهت تحویل حضوری خودرو طراحی و راه اندازی شده است از همین رو به مشتریان پیشنهاد می شود در صورت تمایل به دریافت خودرو از شرکت درخواست خود را در سامانه یاد شده ثبت کنند.

شایان ذکر است اگر متقاضی درخواست تحویل حضوری خودرو را داشته باشد، “هدیه” سفر به او پرداخت می شود.

طرح تحویل حضوری خودرو در پارکینگ خودروساز، پیشنهادی است و هیچ اجباری برای متقاضیان وجود ندارد اما با توجه به مشکلات موجود در حمل خودرو از جمله کمبود ناوگان خودروبر، برخی از مشتریان تمایل دارند خودرو را شخصا و به صورت مستقیم از شرکت دریافت و از طرفی خودرو سریعتر تحویل می شود.


-----
----------------