×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : شنبه, ۲ تیر , ۱۴۰۳
خیالی آسوده با «بیمه ملی کارت»

 به گزارش رویداد جدید به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران، دارندگان ملی کارت در صورت تمایل به استفاده از این خدمت می توانند با مراجعه به شعب بانک ملی ایران و یا از طریق سامانه بیمه ملی کارت در سایت بانک، اقدام به تکمیل فرم و ثبت بیمه نامه خود کنند.
خطرات تحت پوشش بیمه شامل سرقت، مفقودی، جعل یا سوء استفاده از کارت های الکترونیکی مورد استفاده در سامانه‌های ATM و POS و PIN PAD منجر به برداشت وجه از حساب هر یک از بیمه شدگان و یا انتقال وجه از حساب هر یک از بیمه گذاران از طریق سامانه های مذکور است.
برداشت ناشی از سرقت و سوء استفاده برای هر کارت الکترونیکی روزانه تا مبلغ دو میلیون ریال برای مدت ۵ روز و حداکثر تا سقف ده میلیون ریال و برداشت ناشی از جعل کارت های الکترونیکی و انتقال منجر به دریافت نقدی یا جابجائی وجه به حساب دیگر برای هر نفر از دارندگان کارت حداکثر تا مبلغ صد میلیون ریال تحت پوشش بیمه خواهد بود.
در صورتی که سوء استفاده صورت گرفته از کارت مشتری جزء‌ موارد پوشش بیمه باشد، مشتری باید با مراجعه به شعبه، برگه اعلام خسارت را تکمیل کند تا مراحل بررسی و پرداخت خسارت صورت پذیرد.
مدت اعتبار قرارداد از ساعت ۲۴ تاریخ ارسال اطلاعات بیمه شده برای بیمه گر تا یک سال شمسی است و پرداخت خسارت ظرف مدت ۱۵ روز پس از اخذ تمامی مدارک مورد نیاز انجام می شود.


-----
----------------