×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : دوشنبه, ۳ اردیبهشت , ۱۴۰۳
دیدار رییس و کارکنان منطقه تهران بزرگ با مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران

 به گزارش رویداد جدید به نقل از روابط عمومی صندوق قرض الحسنه شاهد، سیده فاطمه حسینی فخر رییس و کارشناسان صندوق در منطقه تهران بزرگ ظهر امروز در دیداری با اصحاب کریمی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ به گفت و گو پرداختند.

در این دیدار رییس صندوق قرض الحسنه شاهد منطقه تهران بزرگ ضمن ارائه گزارشی از وضعیت و خدمات ارائه شده توسط صندوق در پایتخت، گفت: در سال ۱۴۰۰ صندوق قرض الحسنه شاهد در منطقه تهران بزرگ ۷۴۴۵ فقره تسهیلات با مبلغ ۲/۲۰۹/۱۵۴/۵۰۰/۰۰۰ ریال را به خانواده های معظم و معزز شاهد و ایثارگر عضو پرداخت کرد.

سیده فاطمه حسینی فخر افزود: تعداد ۷۹۹ نفر از اعضای خانواده های محترم و عزیز شاهد و ایثارگر به عنوان اعضای جدید صندوق به جمع ما پیوستند تا امکان بهره مندی از خدمات قابل ارائه را پیدا کنند.

رییس صندوق قرض الحسنه شاهد منطقه تهران بزرگ در ادامه خلاصه ای از دستورالعمل های جاری و شرایط پرداخت تسهیلات را ارائه کرد.

اصحاب کریمی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ نیز در این نشست با تقدیر از خدمات و فعالیت های صندوق قرض الحسنه شاهد، گفت: به دلیل اهمیت فعالیت صندوق و خدماتی که این مجموعه به خانواده های معظم و معزز شاهد و ایثارگر دارد باید نحوه فعالیت صندوق و خدمات قابل ارائه آن بیش از پیش توسط روابط عمومی بنیاد به خانواده های شاهد وایثارگر اطلاع رسانی گردد.

صندوق قرض الحسنه شاهد در منطقه تهران بزرگ تا پایان سال ۱۴۰۰ دارای ۲۷/۲۸۹ عضو فعال بوده است.


-----
----------------