×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : دوشنبه, ۳۱ اردیبهشت , ۱۴۰۳
روند پرداخت تسهیلات فرزندآوری در بانک ملی ایران پرشتاب است

 به گزارش رویداد جدید به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران، این بانک از ابتدای امسال پرداخت وام قرض‌الحسنه فرزندآوری را در راستای حمایت از خانواده و افزایش جوانی جمعیت کشور پرشتاب و به جدیت دنبال کرده است به نحوی که از ۳۱ فروردین ماه سال جاری تا پایان خرداد ماه تعداد ۱۸ هزار و ۵۱۹ فقره تسهیلات قرض‌الحسنه فرزندآوری در مجموع به مبلغ ۷ هزار و ۷۱۰ میلیارد ریال به متقاضیان و خانواده های واجد شرایط پرداخت کرده است.
بر این اساس گفتنی است، والدین فرزندان متولد فروردین ماه ١۴٠٠ به بعد حداکثر تا دوسال پس از تاریخ تولد آنها می‌توانند با مراجعه به درگاه اینترنتی ve.cbi.ir و ثبت‌نام در سامانه بانک مرکزی برای دریافت این وام اقدام کنند.
وام قرض‌الحسنه فرزندآوری با نرخ حداکثر کارمزد ۴ درصد به صورت سالیانه صرفاً برای فرزندان متولد شده در داخل ایران و تنها یکبار به ازای هر فرزند بدون الزام به سپرده‌گذاری پرداخت می‌شود.
این وام دارای شش ماه دوره تنفس برای شروع اقساط است و برای فرزند اول ٢٠٠ میلیون ریال با بازپرداخت ٣۶ ماهه، فرزند دوم ۴٠٠ میلیون ریال ۴٨ ماهه، فرزند سوم ۶٠٠ میلیون ریال ۶٠ ماهه، فرزند چهارم ٨٠٠ میلیون ریال ٧٢ ماهه و فرزند پنجم به بعد یک میلیارد ریال ٨۴ ماهه در نظر گرفته شده که بر اساس اعتبارسنجی به والدین پرداخت خواهد شد.


-----
----------------