×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : یکشنبه, ۲۴ تیر , ۱۴۰۳
سرپرست های جدید شعب مستقل سعدی و حافظ در بانک ملی ایران معرفی شدند

به گزارش رویداد جدید به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران، معاون امور شعب و بازاریابی تهران با حضور در شعبه مستقل سعدی ضمن تشریح شرایط اقتصادی کشور، گفت: در حال حاضر نگاه دولت و مردم به نظام بانکی و در راس آن ها بانک ملی ایران است، بنابراین کارکنان بانک باید با توجه به شرایط ویژه کنونی با تلاش مضاعف بانک را در مسیر افزایش سهم بازار و رسیدن به اهداف، بیش از پیش همراهی کنند.
مقدم بیرانوند لزوم جوان گرایی، همدلی و همراهی کارکنان را یکی از راه های مهم موفقیت در بانک دانست و افزود: تحقق این موضوعات عامل اصلی ایجاد تحول و حرکت رو به رشد در بانک ملی ایران خواهد بود.
وی با تاکید بر این که همه شعب باید مدیریت منابع و مصارف را در اولویت کاری خود قرار دهند، اظهار کرد: نقدینگی در بانک بسیار مهم و ضرروتی اجتناب‌ناپذیر  است، از این رو شعب بزرگ بانک باید همت ویژه ای در زمینه جذب منابع و درآمدهای غیر مشاع به عمل آورند.
معاون امور شعب و بازاریابی تهران در ادامه ضمن تاکید بر اهمیت جانشین پروری در تمامی واحد های بانک، گفت: مدیران نقش بسیار مهمی در بهبود عملکرد نیروی انسانی دارند و باید با ارائه الگوی مناسب، زمینه تحول برای تحقق مشتری‌مداری و حفظ و جذب مشتریان جدید را فراهم آورند.
مقدم بیرانوند همچنین در این مراسم با تقدیر از زحمات تمامی کارکنان شعبه مستقل سعدی، حکم انتصاب محمد رضا مرادی به عنوان سرپرست جدید این شعبه را اعطا کرد.
معاون امور شعب و بازاریابی تهران در ادامه در شعبه مستقل حافظ حضور یافت و ضمن تاکید بر این که ارتقای منابع انسانی بسیار با اهمیت است، افزود: خوشبختانه بانک ملی ایران در زمینه تربیت نیروی انسانی توانمند، با انگیزه و سالم بسیار موفق بوده است.
وی بهبود شاخص نقدینگی را در بانک لازم و ضروری دانست و گفت: این مهم باید در سایه برنامه‌ریزی مدون و منسجم یکایک واحدها محقق شود.
وی در این مراسم برنامه ریزی و هم افزایی کارکنان برای دستیابی به اهداف عالی بانک ملی ایران را خواستار شد.
مقدم بیرانوند همچنین با تقدیر از زحمات شاهین اسکندر زاده رئیس پیشین شعبه مستقل حافظ، حکم انتصاب رضا دریان به سمت سرپرست جدید این شعبه را به وی اعطا کرد. وی در پایان از روسای پیشین این شعب تقدیر و برای مسئولان جدید دوشعبه یاد شده، آرزوی موفقیت کرد.


-----
----------------