×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : جمعه, ۱۹ خرداد , ۱۴۰۲
شرکت‌های دانش‌بنیان استان کهگیلویه و بویراحمد می‌توانند وام ۵۰۰ میلیون تومانی دریافت کنند

به گزارش رویداد جدید به نقل از روابط عمومی بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، دکتر «سید سعید شمسی‌نژاد» در سفر خود به یاسوج اظهار داشت: پرداخت ۱۰۰ فقره وام ۵۰۰ میلیون تومانی به شرکت‌های دانش‌بنیان پارک پردیس تهران برای رونق اشتغال دانش‌بنیان، در بانک قرض‌الحسنه مهر ایران تصویب شده است.
وی افزود: با توجه به ظرفیت‌های مطلوب کهگیلویه و بویراحمد در حوزه‌های مختلف، شرکت‌های دانش‌بنیان این استان می‌توانند از وام ۵۰۰ میلیون تومانی بانک قرض‌الحسنه مهر ایران استفاده کنند.
مدیرعامل بانک قرض‌الحسنه مهر ایران با اشاره به اینکه این بانک بر اساس سیاست‌های ابلاغی و اساسنامه بانک در حوزه قرض‌الحسنه و پرداخت‌های خرد کار می‌کند، بیان داشت: در سال ۱۴۰۰ بیش از ۱۲۰۰ فقره وام ازدواج به مبلغ یک هزارو ۷۶ میلیارد ریال به متقاضیان این وام در کهگیلویه و بویراحمد پرداخت کرده است.
شمسی‌نژاد گفت: بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در زمینه وام تکلیفی در حوزه کمیته امداد و بهزیستی بیش از ۳۳۷۸ فقره وام به مبلغ بیش از ۴۴۹ میلیارد ریال به مددجویان این ۲ نهاد در کهگیلویه و بویراحمد پرداخته است.
وی ابراز داشت: بر اساس سیاست‌های ابلاغی بانک مرکزی، بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در حوزه وام تکلیفی قرض‌الحسنه جزو بانک‌های برتر کشور است و در کهگیلویه و بویراحمد نیز بیشترین میزان وام قرض‌الحسنه خرد را این بانک پرداخته است.
رتبه نخست ضریب نفوذ نقدینگی در کهگیلویه و بویراحمد
مدیرعامل بانک قرض‌الحسنه مهر ایران ادامه داد: بر اساس سیاست ابلاغی سال ۱۴۰۱ مبنی بر افزایش سقف وام قرض‌الحسنه شخص حقیقی از ۵۰ به ۲۰۰ میلیون تومان و همچنین آغاز پرداخت وام قرض‌الحسنه شخص حقوقی تا ۵۰۰ میلیون تومان، افراد، شرکت‌ها و سازمان‌ها می‌توانند این وام‌ها را دریافت کنند.
وی گفت: افرادی که قبلاً از وام قرض الحسنه استفاده کرده‌اند، می‌توانند این مبلغ را تا ۲۰۰ میلیون تومان در سال ۱۴۰۱ افزایش دهند.
شمسی‌نژاد افزود: بانک قرض‌الحسنه مهر ایران رتبه نخست ضریب نفوذ نقدینگی در استان کهگیلویه و بویراحمد را دارد.
مدیرعامل بانک قرض‌الحسنه مهر ایران تصریح کرد: از نظر منابع، این بانک چهارمین بانک کهگیلویه و بویراحمد محسوب می‌شود و با توجه به ظرفیت‌های بی‌شمار این استان در پرداخت وام اشتغال‌زایی خرد هیچ گونه مشکلی ندارد.
وی اظهار داشت: پرداخت وام قرض‌الحسنه برای افراد و کسبه تا سقف ۲۰۰ میلیون با توجه به گردش مالی آن‌ها در بانک قرض الحسنه مهر ایران قابل پرداخت است.
شمسی‌نژاد در خصوص پرداخت وام تکلیفی ازدواج و فرزندآوری گفت: وام ازدواج پرداخت شده از سوی بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، در سال ۱۴۰۰ نسبت به سال ۱۳۹۹ در کل کشور با افزایش ۲۵۰ درصدی روبه‌رو بوده است.

-----
----------------