×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : پنج شنبه, ۳ اسفند , ۱۴۰۲
عبور از رکورد حمل روزانه خودرو در نوروز ۱۴۰۱

به گزارش رویداد جدید به نقل از ایکوپرس- حسین محمدی، مدیر عامل ایسیکو در این باره گفت: طبق برنامه‌ریزی صورت گرفته، حمل محصول از روزهای ابتدایی امسال آغاز شد که بیش از ۹۲۴ دستگاه خودرو در روزهای چهارم تا ششم فروردین ماه از سایت تهران و سایت‌های کرمانشاه، خزر، خراسان، تبریز و فارس به‌وسیله تریلی توسط ایسیکو به سراسر کشور جابجا شد.
به گزارش روابط عمومی ایسیکو، وی افزود: این شرکت در انتقال خودرو به نمایندگی های تهران و پارکینگ‌های جانبی برای تحویل حضوری خودرو توسط مشتریان، توانست با حمل ۱۲۶۲ دستگاه خودرو در یک روز (ششم فروردین ماه) رکورد جدیدی را به ثبت برساند. بالاترین تعداد حمل روزانه به نمایندگی های تهران و پارکینگ های جانبی در نوروز سال گذشته ۹۰۸ دستگاه خودرو بوده است.
محمدی گفت: در مجموع، کارکنان حمل و نقل ایسیکو در روز ششم فروردین ماه، با همکاری معاونت بازاریابی و فروش ایران خودرو، رکورد روزانه جابجایی خودروهای آماده تحویل به مشتریان را نیز شکستند و برهمین اساس با جابه جایی و تحویل ۱۸۶۸دستگاه خودروی تجاری شده که بالاترین تعداد حمل روزانه در تعطیلات نوروز بوده، رکورد جدیدی ثبت کردند. بالاترین تعداد جابه جایی و تحویل روزانه خودروهای آماده توسط تیم لجستیک ایسیکو در ایام نوروز سال گذشته ۱۳۳۸ دستگاه بوده است.
وی تاکید کرد: با تقویت زیرساخت‌ها و تکمیل تجهیزات در سال ۱۴۰۱، اهداف راهبردی ایسیکو براساس خط‌مشی گروه صنعتی ایران خودرو، در ارایه خدمات مطلوب‌تر به ویژه در حوزه حمل و نقل و لجستیک محقق خواهد شد.
 


-----
----------------