×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : چهارشنبه, ۹ اسفند , ۱۴۰۲
فروردین پرفروغ فولاد خراسان با رشد ۱۵ درصدی فروش/فروش ۸۵ درصدی میلگرد نیشابور در بورس کالا

بر اساس گزارش ها، فولادخراسان در پایان فروردین‌ماه، درآمد حاصل از رشد ۱۵درصدی فروش محصول نهایی (میلگرد) را در حالی به سبد درآمدی خود افزود که این رقم درسال گذشته برای همین مدت، ۳۸۳۰۰ تن ثبت شده بود.

حسین بختیاری، معاون بازاریابی و فروش مجتمع فولاد خراسان، با بیان این که تمام فروش داخلی این مجتمع تنها از طریق بورس کالا انجام می‌شود، افزود: این شرکت فروردین ماه را در حالی به پایان برد که بیش از ۷۱۰۰ تن از محصولات نهایی خود را به بازارهای هدف صادراتی ارسال کرد.

بختیاری افزود: مجتمع فولاد خراسان موفق شد ۸۵ درصد از محصولاتی را که فروردین ماه امسال در بورس کالا عرضه کرده بود، در این ساز و‌کار به فروش برساند. این استقبال از محصول نهایی فولاد خراسان در حالی‌ است که در فروردین ماه امسال حدود ۸۰۰ هزار تن میلگرد توسط شرکت‌های فولادی در بورس کالا عرضه شده که تنها ۲۲ درصد آن یعنی حدود ۱۸۰ هزار تن مورد معامله قرار گرفته است.

به گفته بختیاری، این شرکت در نخستین ماه سال، ۳۷هزار و ۱۱۴ تن از محصول میلگرد خود را در تالار مبادلات کالایی کشور عرضه کرد، که ۳۱۶۱۴ تن از این محصولات به فروش رسید.

وی افزود: فروش محصولات فولادی شرکت نسبت به مدت مشابه پارسال رشد ۱۵ درصدی داشته که بیش از ۹۸ درصد از هدف گذاری فولاد خراسان در حوزه بازاریابی و فروش برای ماه نخست سال ۱۴۰۱ محقق شده است.


-----
----------------