×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : دوشنبه, ۳۱ اردیبهشت , ۱۴۰۳
فلسفه وجودی بانک توسعه تعاون، حمایت از تولید است

محمد جعفر ایرانی عضوهیات مدیره بانک توسعه تعاون در بازدید از سومین نمایشگاه شهر هوشمند و نخستین جشنواره نما نام‌های (برند) روستایی همزمان با هفته نکوداشت شهرداری و دهیاری در مصلای امام خمینی(ره) تهران ضمن بازدید از غرفه های مختلف مستقر درنمایشگاه گفت: امروز مسرور و مفتخرم که اعلام کنم در مجموعه بانک توسعه تعاون بالغ بر ۳۰ هزار میلیارد ریال تسهیلات به صنایع مولد در قالب «طرح اشتغال پایدار روستائی» پرداخت شده است.
ایرانی افزود: در یک برنامه ریزی مناسب تلاش کردیم تا چرخه مهاجرت را در جغرافیای پیرامون اجرای طرحهای اشتغال زا، معکوس کنیم.
وی ادامه داد: تامین منابع هدفمند و بررسی شده کمک کرده ضمن ایجاد چرخه ی ارزش آفرین در اتمسفر روستاها، در جهت توسعه یافتگی و ایجاد بستر مناسب اشتغال پایدار عملکردی مناسب ارائه نمائیم
عضو هیات مدیره بانک توسعه تعاون گفت:حمایت از کارکرد کم نظیر روستاها، عشایر وکوچ‌روها می‌تواند به سقف تولید ملی و کم اثرکردن تحریم‌ها کمک کند.
ایرانی در پایان گفت: فلسفه وجودی بانک توسعه تعاون این است تا از تعاونی‌ها، بنگاه‌های کوچک، متوسط و صاحبان حرف وتخصص های موجود که بدلیل نبود نقدینگی از مسیر تولید خارج شده اند، به نحو شایسته و درخوری حمایت نماید.


-----
----------------